הורים

פורום תמיכה נפשית, בו אתם יכולים לקרוא, לשתף, ולשוחח עם מתנדבי ער"ן

המנהלים: ערן תמיכה 1, רינה מנהלת פורום, ערן תמיכה 3

הורים

הודעהעל ידי anna » 15 מאי 2018, 20:49

למה כשאבא שלי מתעצבן על אמא שלי הוא אומר לי שאני בדיוק כמוה ובגללי היא לא מתייחסת אליו?

למה כשכל פעם כשאבא שלי מתמסטל אמא שלי מטלפנת אלי ומבקשת שאני אגיד לו ש.?.
למה הם מנסים לערב אותי ביחסים ביניהם?
ואמרתי להם שאני לא מתערבת,אני לא גרה איתם אבל בכל זאת כל יום טלפון או ממנה או ממנו.
או משניהם.
וזה נמאס ומחרפן ואני לא יודעת אית להוריד אותם
מצטערת שאני שופכת פה..

אבל תודה למי שטרח לקרוא.
אנה
anna

Re: הורים

הודעהעל ידי גוף עם אדם מת » 15 מאי 2018, 20:58

היי אנה היקרה,
כנראה לא מספיק לומר - צריך להפסיק לעשות.
ברגע שאומרים משהו שוב ושוב ועושים בדיוק ההיפך - אנשים מאבדים אמון באמירה.
בפעם הבאה שאחד מהם יתקשר או יבקש ממך להעביר מסר לשני - תתעקשי שאת לא מעבירה ופשוט אל תעבירי.
בהתחלה הם יכעסו קצת וינסו לבדוק אותך מספר פעמים אך לאחר מכן הם יחפשו פיתרון אחר.

המון בהצלחה יקרה!
גוף עם אדם מת

הודעהעל ידי anna » 15 מאי 2018, 21:57

תודה לך גוף יקר.אתה כל כך חכם וכל כך צודק.בראש אני יודעת שזה מה שאני צריכה לעשות ואני באמת לא מעבירה ביניהם מסרים.אבל כל המצב נורא קשה לי.כי אני בכל זאת הבת שלהם והם ההורים שלי שלא עשו לי ממש רע. אבל אני יודעת שאסור לי לתת להם להכנס לי לוריגדים עם הצרות בינהם.
תודה לך
אנה
anna

הודעהעל ידי ערן תמיכה 105 » 15 מאי 2018, 23:05

שלום אנה

רציתי לשאול בת כמה את
בכל מקרה טוב עשית שהגעת אלינו ושיתפת בבעיה
לי גם נראה שהכי טוב שאת יכולה לעשות למען המשפחה שלכם זה אכן לפנות לרווחה
תבקשי שם פגישה עם עובדת סוציאלית ותשתתפי אותה
היא יכולה לתת לך כלים איך להתמודד עם הבעיה המשפחתית
הפתיחות שלך וגילוי הלב יעזרו מאד כי ככל שיהיו לעוסי״ת יותר נתונים כך תוכל יותר לעזור.
מציעה לא לדחות וממש מחר להתקשר ולבקש דחוף פגישה.
ואלינו תוכלי תמיד לבא מתי שתרצי ותרגישי צורך
אגב יש לנו בערן עוד שירות גם בטלפון 1201 וגם בצ׳אט-כיתבי ערן צ׳אט ותכתבי-המענה שם הוא מהיר יותר. הוא אחד על אחד on line
מאחלת לך בהצלחה וכל טוב
גילה
מתנדבת ערן
ערן תמיכה 105
מתנדב ער"ן

הודעהעל ידי shi123 » 16 מאי 2018, 13:48

הי.

אל תעני להם לטלפונים אלא להודעות כתובות בלבד. ואז תעני למה שיתחשק לך, ולא למה שיתחשק להם.
את לא עובדת אצלם.
shi123

הודעהעל ידי anna » 17 מאי 2018, 23:17

תודה לכולכם.
מקווה שאצליח.
אנה
anna

הודעהעל ידי no one » 17 מאי 2018, 23:29

היי אנה היקרה

כואב לי לשמוע שההורים מפילים עליך בעיות שבכלל לא אמורות להטריד אותך בשלב זה של החיים
אני שואל את עצמי מי דאג לגדל אותך, שמח שהצלחת לפרוח עם כל זה ... (להיות עצמאית לדוגמה)

מאחל לך רק טוב, לילה טוב
no one
no one

הודעהעל ידי אמיל 2910 » 18 מאי 2018, 15:48

שלום -אל תתני להורייך להוביל אותך למקומות אחרים...
את לא אמורה להיכנס למה שקורה בינהם...
אז תתפסי מרחק..כי בסוף הם ישלימו ואת תשמ
ואת תשארי הרעה...המסכסכת...שבת שלום
אמיל 2910

Re: הורים עדכון

הודעהעל ידי anna » 24 מאי 2018, 18:23

אתמול תפסתי אומץ באתי להורים והודעתי להם חגיגית שאני ממש לא מתכוונת להכנס לתסבוכת ביניהם אני חייבת לעבוד לחסוך כסף ללימודים ואני מתחילה גם ללמוד לפסיכומטרי.אם הם ימשיכו ללחוץ ולערב אותי אמרתי להם שאני פשוט לא אגיע אליהם.לא יודעת מה הם אמרו אחד לשני אחר שיצאתי.הייתי מבואסת לגמרי לראות אותם ככה אבל הרגשתי שממש אין לי ברירה.
בבוקר אמא שלי התקשרה ואמרה שהיא מבינה ואני צודקת וכו' וכו'. ובקשה שאבוא בששי לארוחה עם עוד כמה מהמשפחה היותר מורחבת.לא רוצה לשבור את הכלים אז אני אבוא. יהיו עוד אנשים כך שאני מניחה שלא יהיו פאדיחות
anna

הודעהעל ידי סטודנטית תל-אביב » 24 מאי 2018, 20:24

אנה שלום,
כל הכבוד שאת פונה ומשתפת בבעיה שלך, זה באמת נשמע מתסכל. מבינה שזה קשה לך מאוד לשמוע את אבא מדבר על אימא ואימא על אבא כי את בטח אוהבת את שניהם.
וקשה לשמוע איך הם מעליבים אחד את השנייה (אם זה מה שקורה)
נראה שגם ההורים שלך מתוסכלים ולא יודעים להתמודד עם הבעיות שלהם.
לשאלה שלך למה הם מנסים לערב אותך ביחסים שלהם? הייתי ממליצה לך שאול את עצמך למה הם מערבים אותך ולא מישהו אחר?! אולי הם רואים בך דמות אחראית והבת שיכולה לעזור. אבל כמו שכבר כתבתי למעלה. הם בעיקר מתוסכלים.
אם את גרה לבד אני משערת שאת בת 18+
אני מסכימה שכדאיי לפנות לעזרה. עובדת סוציאלית או פסיכולוגית או לייעוץ זוגי יכול לעזור להם להתמודד עם הבעיה וגם לעזור לך.
יותר מזה, הייתי ממליצה לך אפילו לעשות את הצעד הראשון למענם. שאת תחפשי בשבילם איש טיפול ותעשי את הקשר הראשוני.
לגבי הצעד שעשית- כשהודעת לשניהם שאינך מתכוונת להיכנס לתסבוכת ביניהם הינו צעד מבורך הם גם צריכים לקחת אחריות ולטפל בבעיות שלהם.
אבל בכל זאת אני לא חושבת שנכון לנטוש אותם. הם צריכים אותך שם להיות אוזן קשבת ולתמיכה רגשית מינימלית.
שיהיה לך המון בהצלחה.
נערך לאחרונה על ידי סטודנטית תל-אביב בתאריך 25 מאי 2018, 00:04, נערך פעם אחת בסך הכל.
סטודנטית תל-אביב

הבא

חזור אל ער"ן - פורום פתוח

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot] ו 11 אורחים