נמאס לי כבר

מאמרים בעלי עניין לציבור הגולשים בפורום.

המנהלים: ערן תמיכה 1, ערן תמיכה 3

נמאס לי כבר

הודעהעל ידי דניס 12 » 30 יולי 2017, 21:35

שלום לכולם אני בת 16 חולת בולמיה כבר שנה ונמאס לי מהמצב הזה לא יכולה לשרוד עם המחלה הזו לא רוצה לחיות כך ואין לי למי לפנות אני מאוד בודדה תעזרו לי
דניס 12

Re: נמאס לי כבר

הודעהעל ידי PAGUM » 06 אוגוסט 2017, 14:33

כתבת במקום הלא נכון, את צריכה לכתוב את הודעתך בפורום. בכל מקרה אני בכיוון ההפוך, אני אוכל ואוכל ואוכל ולא מצליח להעלות במשקל. אבל למה בעצם את בולימית, למה באמת חשוב לך להיות רזה?
PAGUM

הודעהעל ידי דניס 12 » 06 אוגוסט 2017, 14:56

התרגלתי להיות בולמית לאכול ולהקיא לא באמת חשוב לי להיות רזה רזה אבל לא להיות שמנה גם
דניס 12

הודעהעל ידי PAGUM » 06 אוגוסט 2017, 17:10

איך התרגלת לזה? פעמיים קרה לי שהתאמנתי הרבה יותר מדי והרגשתי צורך להקיא ובאחת הפעמים האלה לא הצלחתי להחזיק והקאתי וזה היה פשוט סיוט.

אם לא באמת חשוב לך להיות רזה, ובטח שלא בתת משקל, אז למה בעצם את ממשיכה, מתוך הרגל? ומה ניסית בנתיים כדי להפסיק, כי יש לי כמה רעיונות אבל אולי את חלקם את מכירה
PAGUM

הודעהעל ידי דניס 12 » 06 אוגוסט 2017, 21:57

זאת הבעיה שאני לא יודעת איך התרגלתי ואיך נכנסתי לזה ולא יכולה לצאת, נסיתי הרבה שיטות, לאכול בריא ומאוזן בשעות מסוימות, החזקתי כמה ימים ואחר כך איבדתי שליטה לגמריי, כל יום אני אומרת זהו היום אני לא אקיא יותר אבל בסוף אני אוכלת ומקיאה
דניס 12

הודעהעל ידי דניס 12 » 06 אוגוסט 2017, 21:59

נכון אני לא בתת משקל אני שוקלת 55 וגובה 153 אפילו נחשבת שמנה מאוד יחסית
דניס 12

הודעהעל ידי PAGUM » 06 אוגוסט 2017, 23:46

אני שוקל 80 ומרגיש רזה מדי, כפי שאמרת משקל (כמו כל דבר) הוא יחסי וזה יותר איך אנו רואים אותו מאשר מהו באמת.

להגיד לעצמך "אני אצליח" זה לא רעיון כזה טוב כי זה יכול לגרום לתחושת תסכול עוד יותר גדולה אם את לא מצליחה.

הכי טוב זה להיפטר מהצורך להקיא או יותר נכון מהמחשבה שאת צריכה להקיא. יש דרכים מאוד חזקות כדי להתמודד עם זה, אבל קודם תנסי לעשות משהו יותר פשוט שאני יודע שהוא עובד ממש טוב:
בכל פעם שאת מרגישה שאת צריכה להקיא מיד תכריחי את עצמך לעשות פעילות מאמצת כלשהי כמו שכיבות סמיכה, קפיצות בחבל וכו', זה צריך להיות קצר ואינטנסיבי.
מן הסתם זה גם יעזור לך לשמור על המשקל בצורה הרבה יותר בריאה אבל זה ממש לא העניין, הקטע הוא שבזמן המאמץ כל ההתמקדות שלך היא בפעולה הזו והגחמה להקיא מתפוגגת עד שאת מסיימת. ואל תנסי לחשוב שאת עושה את זה בשביל להיאבק ברצון להקיא, פשוט כשהרצון הזה מגיע תגידי "אוקיי הגיע הזמן לעשות 10 שכיבות סמיכה" או מה שתבחרי והרצון להקיא אמור לעבור מעצמו.

תנסי ותגידי לי איך הלך
PAGUM

הודעהעל ידי דניס 12 » 07 אוגוסט 2017, 01:20

אני לא יכולה זה לא רעיון מתאים כשאני הולכת להקיא זאת אומרת שאכלתי מלא מלא אוכל מכל הסוגים , שומנים פחמימות חטיפים עוגות עוגיות מלוח מתוק פשוט הכל ואני לא יכולה לזוז אחר כך איך אני אעשה ספורט אני עומדת להתפוץץ מרוב שאכלתי אז ספורט לא עוזר כי אני לא יכולה לעשות אפילו ורק להקיא זה מרוקן לי רת הקיבה ומרגיע אותי
דניס 12

הודעהעל ידי PAGUM » 08 אוגוסט 2017, 00:01

הטכניקה הזו אומנם מגיעה מתחום התמכרות שממש לא קשור לאוכל אבל את לא צריכה להסתכל על זה בצורה כה פשטנית אלא להבין את המהות שלה. מצאי כל פעולה פשוטה אחרת שדורשת ממך את מלוא צומת הלב ובצעי אותה במקום.
יש גם שיטות אחרות אבל הן דורשות המון מאמץ מנטלי. ואני מתייחס רק לדברים שיפתרו את זה באופן מיידי אבל רוב האנשים לא מסוגלים להתמודד עם זה. את יכולה לדבוק בשיטות הרגילות ולחפש באינטרנט קבוצת תמיכה של בולמיות שמנסות להבריא ואולי הן אפילו נפגשות וע"י לחץ חברתי ותמיכה תצליחי באופן הדרגתי להתגבר על זה.
PAGUM

חזור אל מאמרים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד