מיואשת נורא.. :(

פורום תמיכה נפשית, בו אתם יכולים לקרוא, לשתף, ולשוחח עם מתנדבי ער"ן

המנהלים: ערן תמיכה 1, רינה מנהלת פורום, ערן תמיכה 3

מיואשת נורא.. :(

הודעהעל ידי Adi_ll » 23 אפריל 2018, 22:23

הסבל הזה נמשך יותר מדי זמן, ואין לי מושג איך לצאת מזה:(
Adi_ll

Re: מיואשת נורא.. :(

הודעהעל ידי גוף עם אדם מת » 23 אפריל 2018, 23:44

היי עדי, מה שלומך?
שלחתי לך הודעה בטלגרם ולא נראה לי שקיבלת, סגרת אותו?
דאגתי לך.
תרגישי טוב יקרה.
גוף עם אדם מת

הודעהעל ידי Adi66 » 24 אפריל 2018, 08:24

כן מחקתי אותו.

אני לא בסדר :(
Adi66

הודעהעל ידי ערן תמיכה 10 » 24 אפריל 2018, 09:45

היי עדי בוקר טוב
מה שלומך הבוקר?
אייל, ער"ן
ערן תמיכה 10
מתנדב ער"ן

הודעהעל ידי Adi_ll » 24 אפריל 2018, 09:52

היי אייל,

לא טוב:(..
החלפתי כל כך הרבה פסיכולוגים.
הפסיכולוג שנורא הערכתי עזב אותי. פשוט חסם אותי בכל מקום וקיבלתי את זה כל כך קשה.
ואני עדיין תקועה נורא.
נראה שכולם עוזבים אחד אחרי השני והייתי צריכה להתחנן כדי שיקבלו אותי, שזה מטורף.
התחלתי שיקום שגם רק עושה לי נזק, ועזבתי אותו.
מנסה לחפש עבודה..
אין משהו יציב.. כבר איבדתי אמון בכל הטיפולים האלה.
זה נורא
Adi_ll

הודעהעל ידי ערן תמיכה 38 » 24 אפריל 2018, 10:23

שלום עדי יקרה,
אני שמחה שמצאת בנו כתובת ושהחלטת לשתף אותנו פה.
נראה שמאוד קשה לך בימים אלה ושאת חווה אכזבות חוזרות ונישנות פעם אחרי פעם מדמויות שהיו אמורות להחזיק ולהיות איתך.
אני כואבת יחד איתך את הצער על המצב ושולחת לך מפה חיזוק וחיבוק.
ללא ספק, מגיע לך את הטיפול, השיקום והעזרה הטובים ביותר ולכן אני מבקשת ממך לא לוותר על הצורך והרצון האלה, שכל כך לגיטימיים.
ולצד זה, אולי שווה לבדוק מול אותו פסיכולוג או מול האנשים שהתרחקו, מה היה שם.. האם משהו יכול להיות אחרת?
אמרת גם שהתחלת שיקום שזה נשמע כמו תהליך של ריפוי שצריך להיות חיובי. כמו בכל תהליך כזה יש רגעים קשים שעלולים להפחיד ולהרתיע אותנו מלהמשיך, אך הם גם עשויים לתת לך קפיצת מדרגה וסיוע שתראי אותו רק מאוחר יותר (זה קצת כמו ניתוח.. לאף אחד זה לא נעים, אבל זה לטובה). תחשבי על זה.. אולי שווה לנסות שוב עם בקשה לקצת יותר עזרה וליווי.
עדי, כמו שכתבת חשוב שתמצאי מעט יציבות בתקופה הזו, להכניס שגרה מסוימת והתעסקות חיובית. הרעיון לחפש עבודה נשמע לי טוב. אולי אם תנסי לבדוק מסגרת שהיא יותר מוגנת ותומכת תהיה מיטיבה עבורך ותעניק לך את הצורך הזה.
עדי, אנחנו כאן ונשמח לשמוע ממך עוד על ההתפתחות ועל איך את..
תורנית ערן
ערן תמיכה 38
מתנדב ער"ן

הודעהעל ידי Adi66 » 24 אפריל 2018, 10:31

תודה רבה.

מה שקרה עם המטפל ההוא זה שנוצרה תלות. למרות שהוא מאוד הקל עליי והחזיק אותי.
הניתוק הזה הוא טראומה עבורי.
מאוד רציתי לדבר איתו אבל אין אפשרות. הוא פשוט לא עונה והדבר שהכי כאב.. זה שהוא כתב לי שאני מטרידה אותו. ואני סהכ רוצה עזרה.
מאז החלפתי הרבה מטפלים.
המצב בבית רע עם ההורים ואין לי עם מי לדבר.
זה נמשך כל כך הרבה זמן שאין לי מושג איך לצאת מזה. אין לי שום כיוון בחיים.
ניסיתי לתת לשיקום הזה צאנס.. אבל זה פשוט לא מקצועי ועושה לי רע. יוצאת משם שבורה. זה לא כמו אחרי שאני יוצאת מפסיכולוג.. שהוא יודע איך לדבר איתי.
הכל כל כך רגיש שאני לא מוכנה שישחקו איתי יותר.

אוף :( וגם אם אמצא עבודה אין לי מושג איך אתמיד.
הכל נראה סוף העולם
Adi66

הודעהעל ידי ערן תמיכה 38 » 24 אפריל 2018, 10:55

עדי תודה רבה שכתבת!
בתהליך של טיפול נפשי, תלות היא דבר שכיח ורווח, ויותר מזה.. על זה בדרך כלל יושב הטיפול. כדי שנוכל להרשות לעצמנו לעבור תהליך משמעותי ומרפא אנחנו מוכרחים להתמסר ולהרשות לעצמנו להיות הכי פגיעים שיש, וזה קשה כי לפעמים זה מרגיש לנו כאילו הלכנו אחורה במקום לצעוד קדימה. נשמע שאת אפשרת לעצמך לשחרר ולהתמסר לתהליך ושהדמות שהייתה מולך לא מצאה את הדרך להחזיק את זה כפי שהיית צריכה. אני מאמינה שלשים גבולות מסוימים הכרחיים גם עבורך וגם הדמות שמטפלת בך כדי שתוכלו להיות מיטיבים ולהצליח לעבוד יחד. מכיון שזה נשמע שזה משהו שחוזר וקורה, הייתי מציעה להציף את הנושא הזה מול אותו מטפל אם יסכים לפגוש אותך, או מול דמות טיפולית חדשה. יש לי תחושה שלהציף את זה כבר יהיה משמעותי וחשוב עבורך ותחילתה של עבודה נפשית. ממה שסיפרת הצלחת גם לקבל הרבה טוב מהטיפול ולכן חשוב שלא תותרי על זה. שימי לך את זה כרגע שמטרה ראשונה להתעסק בה. אני מאמינה שכאשר תהיי מוחזקת ומטופלת היכולת שלך להתנסות בדברים חדשים תעלה וכך גם תחושת הביטחון והאמונה בעצמך.
ולבנתיים אנחנו פה איתך, שמחים לחבק ולהקשיב!
ערן תמיכה 38
מתנדב ער"ן

הודעהעל ידי Adi66 » 24 אפריל 2018, 11:05

תודה רבה.

גם ממה שאני הבנתי מכל המטפלים שתלות זה דבר חיובי.
כנראה שזה היה בצורה מוגזמת והבנתי שטעיתי. הבעיה שהנתק הזה לא עזר לי. אני עדיין תקועה ולא זזה.
זה רק פגע בי מאוד.
מאוד הייתי רוצה לחזור אליו.. בחיים לא פגשתי מישהו כזה מסור ואכפתי.. אבל נראה לי שזה אבוד. הוא לא מוכן לשמוע ממני. למרות שאני מקווה שעדיין אכפת לו.
הצורה שזה נגמר.. וואו זה פשוט נורא.
אני לא חוזרת על אותן הטעויות עם שאר המטפלים. הבנתי שטעיתי והרסתי הכל.
אבל אני פשוט תקועה וזה עוד משהו שצריך להתמודד איתו. עם הכאב הנוראי הזה שזרקו אותי בצורה כזו כואבת.
המילים שנאמרו.. שבחיים לא יעזוב.. שהוא איתי ובסוף להבין שלאף אחד לא באמת אכפת אם נוטשים אותך ככה במצב ממש ממש לא טוב.
אני לא יודעת איך אני מחזיקה את עצמי כבר.
אבל זה פשוט נורא שככה זה נגמר. מאוד מאוד פוגע.
איבדתי את החשק להכל.
לקום ככה בבוקר.. זה לא חיים. זה נורא.
אני לא יודעת איך אפשר לעזוב בן אדם במצב כזה.
מילא לעזוב.. אבל להתנתק לגמרי ושיתמודד.
ללא ספק זה הדבר הכי קשה שהיה לי בחיים. לא יודעת איך להתמודד עם הכל כשאני כל כך לבד
Adi66

הודעהעל ידי ערן תמיכה 38 » 24 אפריל 2018, 11:17

עדי יקרה,
אני מאוד מצטערת לשמוע שאת הולכת עם כל כך הרבה כאב. זה נשמע באמת כמו תקופה משברית לא פשוטה ושכרגע את צריכה שיעטפו אותך ויחזיקו.
מקווה שפה את מרגישה לפחות מעט מזה..
אני שמחה שלצד כל הכאב והאכזבה מאותו מטפל את מצליחה גם לראות את הטוב שהיה לך בקשר איתו וזה בהחלט בסיס טוב וחשוב להמשך תהליך של ריפוי וטיפול.
אני לא ממש יודעת איך נגמר הסיפור בינך לבין המטפל אך אני מבינה שהסיום הזה והעוצמות שלו הבהילו גם אותך. אני מציעה שתתני לתחושות קצת לשקוע, לעכל ולאט לאט תתחילי לחשוב הלאה. תשתמשי בנו בתקופה הזו וקבלי מכולנו חיבוק גדול ועוטף!
ערן תמיכה 38
מתנדב ער"ן

הבא

חזור אל ער"ן - פורום פתוח

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot] ו 18 אורחים