מוצפת.

פורום תמיכה נפשית, בו אתם יכולים לקרוא, לשתף, ולשוחח עם מתנדבי ער"ן

המנהלים: ערן תמיכה 1, רינה מנהלת פורום, ערן תמיכה 3

Re: מוצפת.

הודעהעל ידי גאולה! » 09 אפריל 2018, 22:58

ההודעה
גאולה!

הודעהעל ידי גוף עם אדם מת » 09 אפריל 2018, 23:07

[quote="anonymous30"]יש לי מחר תור במרפאות חוץ בבית חולים כי יש סיכוי שאצתרך לעשות ניתוח בפה ולסת. משהו שקשור איך שהוא לשיני בינה שתקועות עמוק מידי בחניכיים ושוכבות על העצב או משהו. אז יש לי הפניה ותור אך מרב שהדיסוציאציות שולטות בי בתקופה האחרונה לא זכרתי בכלל שאמורה להוציא טופס 17! בכלל ממש ממש ירדתי במשקל ואני גם ככה מקל. לא אוכלת בימים האחרונים - לא קמה מהמיטה - לא מתקלחת - מותקפת מלא הפלאשים, ניתוקים והתקפי חרדה... איך שהוא לפחות קמתי עכשיו והעברתי לאבא שלי כסף שאני חייבת לו אבל תבינו שזאת פעם ראשונה בימים האחרונים שפותחת את המחשב בכלל וזה אומר המון!
תקופה קשה מאוד.... ובודדה יותר מכל השנים האחרונות.
משתדלת להיות בשקט על מנת שהשותפה לא תשמע את כל הבכי וההתקפים וההתפרצויות וההשתוללויות.....
תבינו שזה לרמות שנפלתי מהמיטה אתמול ישר לרצפה.
הילדה משתחזרת דברים על הבובה טיגר והלכתי לישון בסוף אתמול על הרצפה.
כל דבר קטן הופך להיות עומס רגשי מטורף וכל כך מנותקת לפעמים.
אני אפילו לא זוכרת אם השתמשתי בקיסימי שיניים כשחזרתי לחדר מחדר הרחצה והחלפתי פעמיים או שלוש טמפונים בטווח זמן של 5 דקות כי לא זכרתי אם החלפתי רגע לפני זה או לא...
אתם מבינים שלפני כמה זמן הגעתי למיון נשים ועברתי בדיקה שבשבילי מאוד מאוד טריגרית ומציפה כי לא זכרתי אם הוצאתי את הטמפון הקודם וחשדתי שאולי דחפתי אחד מתחת לשני ולא הצלחתי למצוא את החוט של הטמפון על מנת להוציא אותו ולא מצאתי הוכחות שהוצאתי את הקודם והיה שעות הלילה אז לא היו מרפאות פתוחות אז קבלתי הפניה למיון נשים בתל השומר (כי להם ידעתי שיש את ההכשרה לנפגעות תקיפה מינית) ובאמת שהם היו מקסימים והבדיקה עברה הכי פחות גרוע שיכל להיות בגלל שהם הבינו בדיוק איך להתמודד עם נפגעת תקיפה מינית פוסט טראומטית אבל עדיין - זה היה נורא! ואז חברה שלי אומרת לי שאפשר היה לעשות לי אולטרסאונד במקום לעבור בדיקה פולשנית כמו שעברתי. אז למה לא עשו לי בדיקת אוטרסאונד במקום - לא יודעת. טוב אני כבר שוב נכנסת לניתוקים. אני מרגישה את זה. זה תקופה קשה!
לא זוכרת כבר מה רציתי לכתוב...[/quote]

מאחל לך בהצלחה בבדיקה מחר - תרגישי טוב.
גוף עם אדם מת

הודעהעל ידי anonymous30 » 09 אפריל 2018, 23:19

תודה
anonymous30

הודעהעל ידי אנונימית 34 » 10 אפריל 2018, 02:56

כנראה שלא כל כך הבנתי את התנהלות הממשק הזה. ראיתי רק עכשיו את תגובתך בפורום הכללי שנכנסתי לאישי שלך. אני נותנת לך חיבוק גדול מרחוק. מאחלת לך שישקט בך הצד הנסער שהתעורר בעקבות הטריגר ושתחושי שלווה. מאחלת את זה גם לעצמי. ואם תהי כאן במקרה כשאמצא אשמח אם נוכל לצ'וטט. לילה טוב יקרה
אנונימית 34

הודעהעל ידי anonymous30 » 10 אפריל 2018, 03:38

אנונימית 34 תודה אך לא כל כך הצלחתי להבין את מה שאת מנסה לומר.
איזה תגובה?
מזה הפורום הכללי?
האישי שלי זה השם משתמש שהיה לי לפני שנחסמתי בפעם הראשונה? אנונימית30?

מאוד מאוד מוצפת..
חצי מנותקת.
מרגוזת ומעוצבנת ממש והגוף השרירים בוערים אך הגוף לא מגיב מניתוקים..
אז תלויה בין סערה להשתקה
שהניתוק יוצר
פלאשים
מחשבות
וחוסר שינה.
מחבקת את טיגר
ואז נבהלת שהוא מעלי.
מתחילה להכנס להתקף
הגוף מתחיל להשתולל
ואז נזכרת ומזכירה לעצמי
זה הבובה טיגר.
היא מחבקת אותי ואני אותה
אך יש בחילה
ויש סערה בעצמות
הלב על סף להתפוצץ
ועוד מעט צריך לקום.
ללכת לבית חולים.
מתנתקת עוד יותר.
כבר השמיעה מרגישה אחרת
הגוף מרגיש אחרת
קשה קצת לתאר
אך ניתוק חזק
שהולך ומתחזק
אני כבר לא אני
משהו אחר נמצא בגוף שלי.
הוא כבר לא שייך לי.
הוא שייך לניתוק.
משהו בין רובוטי למוזר
הנשימה שונה
המהות אחרת
השרירים אחרים
מצאתי איפה אני נמצאת
אני בתוך העיניים של הגוף מכונה הזה
אני כל כך שונאת להרגיש ככה
אבל אני לא שייכת לגוף הזה
הוא לא שלי
הוא של הניתוק שהשתלט
והראש כבר לא מרגיש מחובר לגוף.
התקף חרדה בצללים
שם איפה שהוא
אבל הרובוט הזה חזק
ושולט למנוע מזה להתקיים
אז הוא מתחבא לו שם
מרגישה שהוא קיים
אבל לא יכול לפרוץ את חומות הרובוט.
anonymous30

הודעהעל ידי anonymous30 » 10 אפריל 2018, 03:53

אני צריכה לצאת מהניתוק הזה......
איך אמרתם? לקפוץ בשלוש?
136912151720232629
יואו! מתחילה להיות ממש מוצפת
293235373941444750535659
שכחתי מה בא אחרי 59
לא מרגישה טוב בכלל
בא לי לצעוק
משהו לא בסדר עם הגוף הזה
לא כל כך עוזר לי לספור
היום היום אתם יודעים שאממ ששהיום אממ שגם את לא יודעת מה להגיד מרגיש לא טוב היום והבטן גם מציק אממ היום היום אממ שלהחיק היום את טיגר את אוהבת את טיגר צריך לישון אבל שכבר מאוחר גם ואסור אבל ללכת לישון אבל צריך כן
עצוב היום
איפה מאוכזבת?
שאת הרבה מתגעגעת למאוכזבת
שאת חברה שלה כן (:
היום לשמוח הרבה שאמא ואבא לא יכעסו
שצריך הרבה לשמוח
אממ שגם להגיד לכולם לילה טוב וגם את רוצה את טיגר וגם את את גופי גוף שלשבת איתך טוב גופי גוף?
את אוהבת אותך ואת מתגעגעת אליך גופי גוף
כן (: שהוא חזר לשמוע מה שכתוב (:
אז לשמוח וגם לילה טוב היום סמיילי (:
anonymous30

הודעהעל ידי אנונימית 34 » 10 אפריל 2018, 04:23

דיברתי על חווית הבדיקה הטריגרית שעברת. אולי התבלבלתי. חשבתי שהגבת לי למשהו שכתבתי אתמול. אני חדשה כאן. כנראה טעיתי. בכל אופן. אני מאוד מזדהה עם חוויית הניתוק שלך מהגוף. לא יודעת מה את חשה באמת כי כל תחושה הינה פרטית וסוביקטיבית. אבל אני קוראת את מה שאת כותבת וזה מדהים. כאילו מתארת תחושות דומות לשלי ויודעת להעביר אותם לידי כתיבה. התיאורים שלך מדהימים כי הם כל כך משקפים את התחושות שאינני יודעת להביע. אני רק יודעת להגיד שיש לי דה פרסונליזציה אבל אף פעם לא באמת ידעתי להסביר את חווית הניתוק באופן כל כך מדוייק. יש לך יכולת להעביר רגשות על הכתב. אני מצטערת שאת מרגישה או לא מרגישה. מאוד מקווה שהחמרה תפסיק ותחושי טוב יותר במהרה. אני קוראת אותך. אז אם את בסביבה אשמח אם תכתבי
אנונימית 34

הודעהעל ידי anonymous30 » 10 אפריל 2018, 04:49

את פוסט טראומטית?
כי דה פרסונליזציה עד כמה שאני יודעת זה מילה נרדפת לדיסוציאציה. אף על פי שלמדתי את המילה כאן בפורום כי איתי מעולם לא השתמשו במילה אחרת בקילניקות ובאישפוזים ובחלופה האישפוזית לנפגעות תקיפה מינית מאשר דיסוציאציה בלועזית וניתוק בעיברית.
למרות ששמעתי שדמוי ניתוקים יכול להתרחש מטיפול תרופתי פסיכיאטרי (לפחות פנים אחד של ניתוקים - כהות חושים כזה) וכשנסיתי פעם אחת גיליתי שאני אחת מאלה שמתנתקים מתרופות לרמות של פעם. ממש כאילו חזרתי אחורה בשנים לזמנים שהייתי ממש מתה מהלכת מעוצמת המטורפות של הניתוקים. השנים שהכי נסיתי להתאבד............
אצלי זה חלק מפוסט טראומה - הניתוקים.
נערך לאחרונה על ידי anonymous30 בתאריך 10 אפריל 2018, 05:10, נערך 2 פעמים בסך הכל.
anonymous30

הודעהעל ידי anonymous30 » 10 אפריל 2018, 05:07

אני מרגישה בוערת - כועסתתת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anonymous30

הודעהעל ידי אנונימית 34 » 10 אפריל 2018, 11:02

היי
כן, אני פוסט טראומתית. ולגבי הדה פרסונליזציה זאת סתם הגדרה שהגדירו אותי בעבר. אך את צודקת. זאת הפרעת ניתוק דסוציאטיבית. אני פחות מתחברת להגדרה הזאת. פעם אמרו לי שיש לי את זה ובפעם אחרת אמרו שיש לי אישיות גבולית. קשה לי להאמין בהגדרות הללו, רק יודעת מה אני חשה. מתבטא אצלי בחרדה, בעטות ודיכאון לפעמים וכל מה שמתלווה לכך. התרופות גם אולי גורמות לי לתחושת ניתוק. אני מצטערת לשמוע שעברת דבר קשה כל כך שגורם לך לתראומה וכאב מתמשך. האם את רוצה לשתף אותי במה שעברת או שזה יותר מדיי מציף וטריגר עבורך?
אנונימית 34

הקודםהבא

חזור אל ער"ן - פורום פתוח

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו 13 אורחים