אנונימית, תפסיקי להציף

פורום תמיכה נפשית, בו אתם יכולים לקרוא, לשתף, ולשוחח עם מתנדבי ער"ן

המנהלים: ערן תמיכה 1, רינה מנהלת פורום, ערן תמיכה 3

Re: אנונימית, תפסיקי להציף

הודעהעל ידי אנונימית30 » 30 מרץ 2018, 01:19

לא הבנתי את השאלה
אנונימית30

הודעהעל ידי אנונימית30 » 30 מרץ 2018, 01:20

ואני לא רואה שאני פוגעת בעצמי - ההפך הוא הנכון. אף אחד לא ישתיק אותי! וגם לא ההנהלה!!
אנונימית30

הודעהעל ידי תמר ל » 30 מרץ 2018, 01:21

אני יודעת. קראתי את זה שביקשתם לדבר, ואני באמת מנסה להבין מה מונע את השיחה הזאת. כי להגיד- לרינה לא אכפת ואנחנו לא מענינים אותה זה לא נשמע לי כמו משהו נכון, ונראה לי שגם את מרגישה את זה- עד לא מזמן כן היתה התייחסות ואכפתיות מצידה, אז לא נראה לי שזאת הסיבה להתעלמות.

יכול להיות שהיה משהו בבקשה לשיחה שהרגיש קצת כוחני.
אני ממש ממש לא כותבת את זה בשיפוטיות או בביקורת- ממש לא, ואני מקוה שאנחנו מכירות מספיק כדי שתדעי שזה מתוך נסיון לברר את המצב ולא כדי לשפוט חלילה מישהו.
אולי, ושוב- רק אולי, זה הרגיש שאתן דורשות משהו, וכשמישהו בא אליך בדרישה- מאוד קשה להגיב בצורה חיובית, גם כי יש חשש שזאת תהיה יותר 'הורדת ידיים' ופחות שיח אמיתי.
אני חושבת שגם ביקשתן בצורה נכונה, אבל אח"כ היה שלב יותר כוחני- ואולי עד שהיא החליטה אם להגיב או לא- זה כבר הפך לכוחני והיא ויתרה על תגובה.
לדעתי- היה נכון להגיב גם במצב הזה. אבל, אם זאת הסיבה להתעלמות (ואולי רינה כבר תגיב ותסביר את עצמה...)- זה שעכשיו את מציפה וכותבת, אולי זה שוב מגביר את חוסר המענה, ואז נכנס שוב לסחרור... ופשוט חבל לי על הכוחות שלך. ברור לי שזה לוקח ממך המון כח ומאוד מסעיר אותך.
תמר ל

הודעהעל ידי גאולה! » 30 מרץ 2018, 01:25

תמר כתבה חלק מהדברים שהתכוונתי אליהם בצורה יותר מפורטת.
גאולה!

הודעהעל ידי אנונימית30 » 30 מרץ 2018, 01:28

אני הולכת לראות ימי חיינו כי צריכה לאכול ולישון אך אשתדל להיות פה מחר על מנת להמשיך להציף את הפורום......
לילה טוב גאולה יקר
לילה טוב תמר יקרה
ולילה רע רינה....... חח אני מצחיקה את עצמי...

ותמר יקרה, את מעלה השערות אך התשובות נמצאות אצל רינה בלבד - לא אצלי ולא אצלך. ואני סיימתי להתחנן ולהמתין לשיחה איתה כי אפשר בקלות לראות שגם אם נחכה עוד שנה לא נקבל מענה אלא השתקה בלבד.
וכן, תמיד סיפרתי שיש בי צד כזה.... זה חלק ממני. ואנחנו שוב ושוב הסברנו לה מה יפסיק את כל זה אך היא בוחרת לפעול בדרכים מזיקות עבור הרבה מהאנשים בפורום וזאת התוצאה.......
אני לא מנסה להעלות השערות - רינה יכולה לפתוח את הפה הנעול שלה ולהסביר בדיוק למה בוחרת שלא להגיב.

אם היה שיח מכבד כולם היו נתרמים מזה אך כמה שהתחננו זה לא עזר. אז היא מדליקה מקומות מנותקים הרסניים אצלי והיא יודעת את זה כי לא הפסקנו להבהיר לה את זה - היא מהווה טריגר ולא רק עבורי בהתנהלות הזאת שלה. אני גמרתי להתחנן למיס פישי............... ואין לי כבוד כלפיה יותר.
נערך לאחרונה על ידי אנונימית30 בתאריך 30 מרץ 2018, 01:33, נערך 2 פעמים בסך הכל.
אנונימית30

הודעהעל ידי גאולה! » 30 מרץ 2018, 01:30

אנונימית, תזכרי שאת חשובה לי ואכפת לי ממך.
גאולה!

הודעהעל ידי אנונימית30 » 30 מרץ 2018, 01:31

תודה גאולה. אתה לא חלק מזה..
אנונימית30

הודעהעל ידי גאולה! » 30 מרץ 2018, 01:35

מבחינתי מה שאת עושה עכשיו לא שונה הרבה מלחתוך וזה מכאיב גם לנו כי רוצים שיהיה לך טוב.
גאולה!

הודעהעל ידי תמר ל » 30 מרץ 2018, 01:38

אנונימית,
זה אכן השערות, ומאוד מקוה שרינה תגיב ויהיה מענה.
אני גם הולכת לישון, מקוה שתאכלי ותשני טוב.
אני יודעת שקרה משהו מאוד מערער וטריגרי, ודווקא לכן, תנסי לראות שאת שומרת על עצמך ולא מגיעה למקומות שחלילה יוכלים להזיק לך.
לילה טוב יקרה.
תמר ל

הודעהעל ידי אנונימית30 » 30 מרץ 2018, 01:52

גאולה אם זה מכאיב לך אז אולי תנסה לסייע לרינה להיות מעורבת על מנת להרגיע את העניינים במקום להגיד לי להפסיק להציף את הפורום ולדרוש להפסיק לנהל את השיחות הללו בפורום ולעבור למייל במקום - תגובות כאלו לא מפסיקות את ההצפה אלא רק מגבירות אותה..
אם אכפת לך ממני ומהבנות האחרות שנפגעו ואתה רואה בזה לחתוך למה לא לנסות במקום לדרוש מאיתנו לערוך פוסטים ולהגיד שהבקשה שלנו מרינה מגוחכת! אולי לנסות לעודד את רינה להיות חלק פעיל בפיתרון......

ותמר יקרה - נזק נגרם לי ברגע שהשתיקו אותי ושלחו אותי להתמודד לבד עם זוועות בעוצמות שאין להן מילים..
רינה עשתה זאת. ובזה היוותה טריגר מטורף ולא רק לי..
ומאוכזבת כמה שהרגישה לבד לפני אין יותר בדידות שהיא יכולה להרגיש מאשר מאז אותה השתקה בחסות הנהלת הפורום.
אז הנזק כבר נגרם! ורינה לא מנסה להיות חלק פעיל בהרגעת הרוחות אפילו שזה מתפקידה! בתור מנהלת הפורום............
במקום זה שותקת כמו דג! ורק קוראת את הפוסטים.
כך שלהגיע למקומות שמזיקים לי - אני כבר שם......

בחיי רינה - תחליפי את שם הפורום - פה לא מעניקים עזרה ראשונה נפשית לכללללל הפונים!
וזה את!
הפרצוף של הפורום כרגע זה את!
את הבאת את זה ברגע שבחרת לפעול בדרך בה בחרת לפעול.........
תחשבי על זה.. זה באמת שווה את זה....?? מה את מרוויחה מזה????????
אנונימית30

הקודםהבא

חזור אל ער"ן - פורום פתוח

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], אייל-ש ו 25 אורחים