מה ?

פורום תמיכה נפשית, בו אתם יכולים לקרוא, לשתף, ולשוחח עם מתנדבי ער"ן

המנהלים: ערן תמיכה 1, רינה מנהלת פורום, ערן תמיכה 3

Re: מה ?

הודעהעל ידי no one » 25 מאי 2018, 11:44

אני מסתכל כמה אתם יפים, אתם כשרוניים וחזקים ...
רוצה להיות כמוכם, אבל לא מסוגל ...

אני ממש מתבייש בעצמי
no one

הודעהעל ידי no one » 25 מאי 2018, 12:01

המראה החיצוני שלי מבלבל (אתם עלולים לחשוב שאני נורמלי), הפרופורציות בפנים ומבנה הגוף, אני נראה לא רע - למרות כל ההשחתה שגרמתי לגוף שלי

אני רוצה לספר הרבה דברים, אבל אני לא יכול, נכפת עלי שתיקה ...

רוצה להתאהב בחיים, אבל לא יכול
רוצה להיות חלק ממכם, אבל אני לא יכול, אתם חזקים ואני חלש
אתם שווים כל כך הרבה, ואני כלום, אני אף אחד

... אני רוצה להיות "אף אחד" , אבל גם זה אני לא יכול להיות ... אני אפילו פחות מזה ...
אני סתם רפש ... שבר ורסיסים ...
no one

הודעהעל ידי no one » 25 מאי 2018, 12:20

המום ...
אבל עדיין חי ... המחשבות עדיין נודדות ... אין נחמה, יש רק כאב ...

הגוף מתחיל להחלש, אבל עדיין יציב ... התאים עדיין צעירים, הזקנה לא פגעה באיברים ...

מתוך הכאב הנורא המחשבות מחפשות מזור ... המזור לא יגיע ... אבל המאבק ימשיך, ימשיך עד שתכפה עליו הפסקה ...

החכמה לחלץ את עצמי לא בהשג ידי ... המחשבות לא מפסיקות, הן ממשיכות לחפש ולחפש ...
no one

הודעהעל ידי no one » 25 מאי 2018, 12:33

לפעמים החיים כל כך לא נעימים, שהם גורמים לך לתחושות לא נעימות ... כאילו אתה עומד לצאת מדעתך ...
אני מקווה שלעולם לא ארים ידיים ... לעולם לא אסכים לצאת מדעתי ...
פשוט אחיה עם הסבל ...

אני לא חכם, אולי גם טיפש, אבל אם יש לי קצת דעת - לא ארצה לוותר עליה ...
no one

הודעהעל ידי no one » 25 מאי 2018, 12:36

מסתכל ימינה ומסתכל שמאלה ...
מחפש מאין יבוא עזרי ...
no one

הודעהעל ידי רינה מנהלת פורום » 25 מאי 2018, 12:45

שלום לך NO ONE
אני מאד מקווה שאף פעם לא תרים ידיים. אני מבינה ש אתה חש דברים לא פשוטים וקשה להתמודד עם הכל, אבל טוב שאתה מצליח לכתוב פה ולשתף במה שעובר עליך. אני גם מאד מעריכה את היכולת שלך להגיב פה לחברים אחרים שכותבים. אני מקווה שהכתיבה קצת מסייעת לך ומנסיון שלי- גם סיוע לאחרים היא דרך לחזק את עצמך .
מאחלת לך שבת רגועה ונעימה
רינה
רינה מנהלת פורום
מתנדב ער"ן

הודעהעל ידי סתם עוד מישהי » 25 מאי 2018, 15:40

היי וואן, צהריים טובים
אני לא חושבת שאתה חלש אלא להפך אתה חזק גם כשאתה נופל אתה מנסה להפסיק ליפול ואתה מחפש דרך לעלות חזרה אתה לא נשמע כמו בן אדם חלש...
ואתה לא לא שווה כלום, אתה שווה המון!! אתה אוהב ועוזר כל כך הרבה ואפילו הרצון שלך לעודד אנשים עושה את זה... אתה חשוב לכולנו וברגע שאתה רוצה אתה חלק ממנו. בלעדיך הפורום שקט ויש אנשים ששמחים מאוד כשאתה כותב פה.
ואתה צודק, אתה לא יכול להיות "אף אחד", כי אתה ממש לא אף אחד, אתה מיוחד.
שולחת לך תמיכה ומקווה שתרגיש יותר טוב.
סתם עוד מישהי

הודעהעל ידי Tai » 26 מאי 2018, 22:10

[quote="no one"]המראה החיצוני שלי מבלבל (אתם עלולים לחשוב שאני נורמלי), הפרופורציות בפנים ומבנה הגוף, אני נראה לא רע - למרות כל ההשחתה שגרמתי לגוף שלי

אני רוצה לספר הרבה דברים, אבל אני לא יכול, נכפת עלי שתיקה [/quote]

הי, שבוע טוב.
הזדהתי מאוד עם ההרגשה שיש מרחק בין מה שנראה מבחוץ למה שקורה בפנים, ועם השתיקה. אלו הקשיים העיקריים (חוץ מהקושי עצמו) כשהבעיות הן לא פיזיות. קשה לראות אותן. מתוך הרגל להסתכל רק על החיצוניות, כמעט ושוכחים שיש רובד פנימי שעלול להיפגע גם. זה כואב, זה חונק, שהמצוקה לא מצליחה לצאת החוצה. הייתי רוצה שאחרים יבחינו, יהיו יותר רגישים לאנשים אחרים, אבל לשנות את כל העולם זה... מאתגר. לעומת זאת כן יש משהו שאנחנו מסוגלים לשנות. אנחנו מסוגלים לשנות את ההסתכלות שלנו כלפי הסביבה, להרגיל את עצמנו להתבונן יותר ולהיות רגישים יותר. כי דווקא בגלל שאנחנו מבינים את המחנק שבלא להיות מסוגלים להוציא החוצה את הכאב, אנחנו יכולים לזהות ביתר דיוק את הקושי של אנשים אחרים. לפעמים אפילו העזרה לאחרים בעצמה מחזקת אותך.
שוב שבוע טוב, ותרגיש טוב.
Tai

הודעהעל ידי no one » 27 מאי 2018, 14:01

תודה על התגובות היפות שלכם

תמיד עם תקווה לימים יפים יותר ...

אני יודע את הבעיה שבלהיות מדוכא, המדוכא נוטה לשאוב את הסביבה הקרובה שלו לתחושות דומות ולפגוע בהם בצורה עקיפה, אני חושש מזה, מאוד לא הייתי רוצה לפגוע באף אחד ואחת מכם בשום דרך, שימו לב לזה, אל תזדהו עם התחושות שלי בבקשה, תנסו ליצור קצת ריחוק שימנע ממכם את התחושות הרעות שנדבקות בהזדהות

שולח המון אהבה
no one

הודעהעל ידי no one » 27 מאי 2018, 14:02

לא רוצה שתתרחקו, אבל הייתי חייב לכתוב את זה ... אני נזק לסביבה שלי ... נזק לאוהבים שלי ...
no one

הקודםהבא

חזור אל ער"ן - פורום פתוח

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו 15 אורחים