.

פורום תמיכה נפשית, בו אתם יכולים לקרוא, לשתף, ולשוחח עם מתנדבי ער"ן

המנהלים: ערן תמיכה 1, רינה מנהלת פורום, ערן תמיכה 3

Re: .

הודעהעל ידי אילמת » 24 פברואר 2018, 07:39

המלאכית חשבתי שזאת הילדה של הדיסוציאציה.. הבנתי לא נכון..?
המטפלים הללו שלא באמת מבינים מה הם עושים - זה יותר הרסני מאשר מועיל וגורם לנזק נוסף על הנזקים הקיימים........"

המלאכית זו המטפלת שלי ואני קוראת לה ככה כי היא עזרה במלא דברים לדוג׳ בעבודה ומול הפסיכיאטר [ומפחדת מהם ממש ממש]
ובלילה שניסיתי להתאבד ובעוד מלא הזדמניות.....

וכן מטפל שלא מבין ולא מנוסה יכול לגרום לא מעט נזק ובטח כשמדובר בפוסט טראומה ודיסוציאציה כמו שלנו....

ואצלי הפגיעה העצמית וחלק מהרצון למות מגיע ממנו....
אילמת

הודעהעל ידי אנונימית30 » 24 פברואר 2018, 07:45

חח - טוב, אז הבנתי לא נכון.. זה מדהים שאת מצליחה להרגיש ככה כלפי משהו ולבטוח ככה - זה יאמר לזכותך ומראה על הכוחות המדהימים שקיימים בך (:

בעיקר במצב כמו שלנו בהחלט! לכן ויתרתי על החיפושים - לא מוכנה שהילדה וגופי גוף יפגעו כך....... מכל מיני מטפלים שגורמים נזק מחוסר הבנה מספקת בתחום, חוסר ראיה אמיתית שלי ושל החלקים שלי וחוסר אכפתיות. נתקלתי בכל המאפיינים הללו עד שבחרתי שזהו. היחידה שבאמת ידעה לעבוד איתי ובאמת ראתה אותי ושמעה אותי (מבחינת מטפלים) הייתה המטפלת שהייתה לי ארבע וחצי שנים. חוץ ממנה עברתי הרבה מטפלים - חלקם לא התאימו וחלקם אף גרמו לנזקים עד שהחלטתי שאני מוותרת על טיפול. לא ממשיכה לחשוף את הילדה וגופי גוף למטפלים שפוגעים בהם וגורמים להם לנזקים.
אנונימית30

הודעהעל ידי אנונימית30 » 24 פברואר 2018, 07:46

טוב, מותק, זהו - הולכים לישון.. עוד לילה לבן חח (:
אנונימית30

הודעהעל ידי אילמת » 24 פברואר 2018, 07:47

כן לגמרי...
לילה טוב...
אילמת

הודעהעל ידי אנונימית30 » 24 פברואר 2018, 07:49

אני גם הייתי גונבת מחנויות אך מתוך בחירה אישית - לא כי הכריחו אותי.. הייתי גונבת מחנויות, מחברות, מהמשפחות של החברות, מההורים עד שהייתי בת 12 וכמעט גנבתי חולצה מבת דודה שלי וקלטתי מה אני עושה והבנתי שלקחתי את זה צעד אחד רחוק מידי (לגנוב מבת דודה שלי היה אוי ואבוי בשבילי) אז לא גנבתי ממנה ומאותו הרגע הפסקתי לגנוב.
אנונימית30

הודעהעל ידי אנונימית30 » 24 פברואר 2018, 07:50

כן, לילה טוב (:
אנונימית30

הודעהעל ידי אילמת » 25 פברואר 2018, 02:27

"ויתרתי על החיפושים - לא מוכנה שהילדה וגופי גוף יפגעו כך....... מכל מיני מטפלים שגורמים נזק מחוסר הבנה מספקת בתחום, חוסר ראיה אמיתית שלי ושל החלקים שלי וחוסר אכפתיות"
חשבתי על זה קצת...
ואם את יכולה למנוע מהם לצאת ממש ברור מול אנשים [כלומר גם אם הם שם לתווך את זה לשפה בוגרת ולהתנהגות מעודנת יותר [כמו ההתרגשוית של הילדה...] אולי כן תוכלי לחפש טיפול טוב
[כלומר בלי לחשוף אותם בהתחלה... זה ליחס לעצמך את החלקים שלהם... כמו להגיד הרגשתי ילדותית ועשיתי xyz במקום להגיד על הילדה.... עד שתרגשי שהטיפול מספיק יציב ובטוח...]
ולשפוט על פי אם רגישים כלפיך ונותנום לך מרחב מכבד....
ולפי זה שתרגישי שיחסית בטוח לך בטיפול...
ומטפל טוב ידע להרגיש אותך ואותם בלי שתגידי לו....
לדוג׳ אצלי היא כן מזהה התהפכויות וניתוקים...
ולחלק היא קוראת "את במוד של #השם של הפוגעים#..."
שווה לחשוב על זה....
אילמת

הודעהעל ידי אנונימית30 » 25 פברואר 2018, 07:03

תודה יקרה על העצות אך אני לא מחפשת להסתיר אותם וכשהם לא מרגישים שזה מרחב בטוח הם מתחבאים בעצמם.
חשוב מראש שזה יהיה מטפל שעבר הכשרה לטפל בDID ולא רק בפוסט טראומה על רקע פגיעה מינית כי המורכבויות והדקויות של טיפול בניתוקים כל כך קיצוניים - הוא צריך לדעת מה לעשות עם זה ואיך להתמודד עם זה ממקום מקדם כך שבחיפוש עצמו צריכה לחשוף עוד בשלב החיפושים שיש לי ניתוקים ברמות שכאלה שכוללים את הפיצולים הללו בעיקבות הסטוריה ארוכה מאוד של פגיעות מיניות.
אך מעבר לכך - אם צריכה להסתיר אותם באופן מכוון מהמטפל אפילו אם זה לשלב ההתחלתי - זה לא מתאים עבורי.
אני מאוד מאמינה בלתת להם את המקום לו הם זקוקים וכשזה נכון להם הם באים.
אני בכל אופן לכרגע מעדיפה להיות ללא טיפול.....
אבל תודה על העצות (:
אנונימית30

הודעהעל ידי אנונימית30 » 25 פברואר 2018, 07:04

בשבילי להיות צריכה להסתיר (אפילו אם זה לתקופה מסויימת) זה טריגר בפני עצמו בעיקבות חיים שלמים של השתקה.....
אנונימית30

הקודם

חזור אל ער"ן - פורום פתוח

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot], רינה מנהלת פורום ו 37 אורחים