נכנסת למצב רוח דיכאוני...

פורום תמיכה נפשית, בו אתם יכולים לקרוא, לשתף, ולשוחח עם מתנדבי ער"ן

המנהלים: ערן תמיכה 1, רינה מנהלת פורום, ערן תמיכה 3

Re: נכנסת למצב רוח דיכאוני...

הודעהעל ידי אמיל 2910 » 23 פברואר 2018, 22:16

צר לי לקרוא על סדר היום את גיבורה אמיתית בעיניי לפחות את מתמודדת
אם כל הקושי שיש לך..לא קל להיחשף על מה שעברת הבדידות הורסת כל חלקה
והפחד איך שניראה בפני האחרים שבורא עולם ישמרך ויאיר דרכך אני לא יודע מה גילך
נקווה לטוב.
אמיל 2910

הודעהעל ידי אנונימית30 » 23 פברואר 2018, 23:06

תודה רבה אילמת - באמת עזרת הרבה ונתת לי נקודת מחשבה נוספת... גם אם הרעיון קצת מפחיד אותי (כי לא יודעת על מי אפול ובמצבי לא יכולה להגן על עצמי בשום דרך) - זאת עדיין נקודה למחשבה....
ואמיל תודה. אני לא יכולה להרשות לעצמי להאמין בבורא עולם כי לא אעמוד בזה אם יש סיבה שעברתי את כל הדברים שעברתי כי עברתי כל כך הרבה זוועות - מי כמוך יודע - שאם יש מי שניתב את הדברים כך שיקרו לי אני פשוט אתפוצץ כי אין משהו אחד שיכול להיות סיבה טובה מספיק לכל הזוועות שעברתי - ולא אכפת לי מה הסיבה - אם יש גורם מכוון שגרם בכוונה שאעבור את כל הזוועות שעברתי מבחינתי אותו גורם הוא השטן הכי גדול ואימתני הקיים על פני כדור הארץ ומחוץ לו.
כך שאת האמונה איבדתי מזמן....
ואני בת 31. צעירה בגיל אך זקנה בגלל החיים........
אנונימית30

הודעהעל ידי אילמת » 23 פברואר 2018, 23:09

הזכרת לי בדיחה על זה שהשטן הוא בעצם אלוהים ושהוא ברא את העולם כמגרש שעשועים סדיסטי....
או שזה היה סיפור....
לא זוכרת.....
אילמת

הודעהעל ידי אנונימית30 » 23 פברואר 2018, 23:15

טוב, אז את החלק השנוא עלי ביותר ביום עברתי.
לוקח לי כל כך הרבה זמן להתקלח כי יד שמאל מתעייפת וגם לוקח לה הרבה זמן עד שמצליחה לחפוף את כל הראש ולסבן את כל הגוף.
ואז מגיע שטיפת התפרים. כל החבישה התחתונה שלי (זאת שמתחת לחבישה שאני שמה ומוציאה כל יום) נפלה סופית היום. הפצע יותר קטן ממה שהיה נראה לי מהזווית שראיתי במהלך הניתוח אך לראות תפרים בתוך הכתף שלי הכניס אותי לשיעולים ועל סף הקאה. זה ההבדל בין זמן ניתוקים ללא זמן ניתוקים. כשמנותקת יכולה לראות הכל ואף טיפלתי במאושפזים שחצי מהבשר שלהם לא שם (שרואים את העצם) - החלפתי חבישות למטופלים שכאלו ולא היו לי תגובות נפשיות מרב הניתוקים. גם בניתוח כשראיתי את התפרים לא היו לי תגובות רגשיות - הייתי בניתוקים. אך עכשיו במקלחת - כשהוצאתי את החבישה - כמעט הקאתי.......
בינתיים התפרים אפילו לא התחילו להינמס אז לדעתי אצטרך לעבור הוצאת תפרים. צריכה להכין את עצמי, את הילדה של הדיסוציאציה ואת גופי גוף לאופציה הזאת - שמפחידה אותי. לא אוהבת הוצאת תפרים.......
אנונימית30

הודעהעל ידי אנונימית30 » 23 פברואר 2018, 23:16

חח - לא מכירה את זה אך כנראה שלא אני היחידה שמרגישה כך אם אפילו כתבו על זה בדיחה או ספר......
אנונימית30

הודעהעל ידי אנונימית30 » 23 פברואר 2018, 23:17

טוב, השעה כבר 10 בלילה ועוד לא הכנסתי כלום לגוף. חייבת לאכול משהו ולשתות.
כביסה כבר הכנסתי למכונה. מחכה שהשותפה תהיה בבית על מנת לבקש ממנה לשים לי ג'ל כביסה ומרכך כביסה שאוכל להפעיל את המכונה..
אנונימית30

הודעהעל ידי אמיל 2910 » 23 פברואר 2018, 23:28

מקווה שתרמתי את חלקי. ..יתכן שזה יותר בין נשים...תמשיכו לחזק ולהתחזק
אמיל 2910

הודעהעל ידי אילמת » 23 פברואר 2018, 23:43

אמיל הקטע פה זה פחות שיחה בין נשים אלא שיחה בין שתיים שחוו דברים די קרובים וסובלות פחות או יותר מאותם הסימפטומים...
ולכן יש הבנה קרובה של דברים...
וזה מקסים שאתה איכפתי ומנסה לעזור....
אילמת

הודעהעל ידי אילמת » 23 פברואר 2018, 23:48

אוי מצער לשמע שככה הגבת לזה....
אבל זה שהחבישה נפלה אומר שזה בדרך הנכונה להחלמה....
וממש מקווה שהתפרים עוד ימסו ולא תצתרכי להעמיד את עצמך ואת הקטנים בסיטואציה קשה....
אילמת

הודעהעל ידי אנונימית30 » 24 פברואר 2018, 00:17

אמיל יקר, זה בסדר גמור שאתה מצטרף לשיחה - זה אפילו מבורך שאתה רוצה לעזור. יש פה מקום לכולם. אולי אני ואילמת סובלות מסמפטומים דומים וכך גם מדברות ומבינות אחת את השניה גם מבלי שנסביר דברים אחת לשניה ואנחנו משתמשות במילים מקצועיות כגון דיסוציאציה, פיצולים וכדומה. אך אתה יותר ממוזמן להיות חלק מהשיחה וכך גם כל אחד שרוצה.
כל מי שרוצה לסייע ואכפת לו יש לו מקום - גם אם לא מבין את הדקויות.
זה לא נושא שיחה לנשים בלבד - יש המון נפגעים גברים גם כן. אומנם האחוזים נמוכים יותר ולא בטוחה מה האחוזים הסטטיסטיים מבחינת פגיעה בגברים (אלא עם עד גיל 18 שזה סטטיסטית אותה הכמות בנים ובנות נפגעים) והסטיסטיקה היא שעד גיל 18 1 מתוך 6 נפגעים/ות - גם בנים וגם בנות. כלומר שישית מהילדים והילדות בישראל נפגעים תקיפה מינית מכל סוג שהוא. כך שהבעיה היא לא נשית בלבד אלא בעיה של נשים גברים וילדים/ות.
נערך לאחרונה על ידי אנונימית30 בתאריך 24 פברואר 2018, 00:22, נערך פעם אחת בסך הכל.
אנונימית30

הקודםהבא

חזור אל ער"ן - פורום פתוח

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 40 אורחים