אולי מכתב פרידה...

פורום תמיכה נפשית, בו אתם יכולים לקרוא, לשתף, ולשוחח עם מתנדבי ער"ן

המנהלים: ערן תמיכה 1, רינה מנהלת פורום, ערן תמיכה 3

Re: אולי מכתב פרידה...

הודעהעל ידי אנונימית30 » 10 ינואר 2018, 02:56

תודה יקרה, חיבוק גם לך (:
אנונימית30

הודעהעל ידי מאוכזבת » 10 ינואר 2018, 02:58

תדעי לך שזה אמנם קרה בכלל בלי להתכוון אבל תכלס את חשובה לי נורא.
מאוכזבת

הודעהעל ידי אנונימית30 » 10 ינואר 2018, 03:27

תודה גם את יקרה (:
אנונימית30

הודעהעל ידי רינה מנהלת פורום » 10 ינואר 2018, 07:42

אנונימית יקרה
אני מבינה שאת בתקופה לא טובה וקשה. אבל עדיין זו לא סיבה לוותר ו"לקחת רוורס", גם אם שתית מעט ( או יותר מדי), תמיד את יכולה לחזור בך ולחזור למסלול בו התחלת לקחת את עצמך בידיים ולעשות דברים טובים עבור עצמך. נכון שהפורום הזה נותן תמיכה וירטואלית בלבד, אבל את ידעת איך להשתמש בו למען עצמך וגם נתת מעצמך הרבה לאחרים. יקירתי- בשום אופן אסור לך לוותר, אני בטוחה לגמרי שזה לא מה שאת רוצה.תמשיכי להיות פה ואני מקווה שתמצאי אולי גם בעזרת התורנים והמשתתפים פה ( תדעי שמאד אכפת לי ולאחרים שמכירים אותך כבר לא מעט) דרכים לחזק את עצמך ולחזור למסלול היותר טוב. אני מאמינה שגם מהנפילה הזאת תצליחי לקום , אל תוותרי- תכתבי פה מה שעובר עליך, אנחנו איתך, ואני מבטיחה לענות לך.
היי חזקה וקבלי עוד חיבוק
רינה
רינה מנהלת פורום
מתנדב ער"ן

הודעהעל ידי אנונימית30 » 10 ינואר 2018, 08:52

תודה רינה יקרה אך זה מה שהחלטתי. אין לי בשביל מה להמשיך להחזיק את הנקודה שהגעתי אליה בטיפול אם אני לא חוזרת לטיפול. אני לא עושה את זה מתוך נפילה אני עושה את זה מתוך בחירה מודעת וייאוש מנסיונות לקבלת טיפול מייטיב. יש טיפול מדהים אבל חוויתי פגיעה אחת יותר מידי מאנשי טיפול שפשוט בוחרת לחזור לעולם שאני מכירה - לפחות שם היו לי חיים.
תודה רינה יקרה! את יקרה לי מאוד וכך גם כל המתנדבים שליוו אותי לאורך תקופה כל כך ארוכה וגם הכותבים כאן שהראו אכפתיות והגיבו ועקבו וניסו לסייע.....
כפי שאמרתי - אני לא יודעת באמת אם זה פרידה מהפורום או לא - אך אני בוחרת לוותר על חיי טיפולים ושימור טיפול ולחזור לחיי.
עבדתי קשה מאוד להחזיק את הנקודה אליה הגעתי בטיפול המדהים לאורך תקופה ארוכה מאוד! אך לא מרגישה סיבה להמשיך להחזיק את הנקודה הזו ללא המשך טיפול ולא רואה לנכון להמשיך לחשוף את עצמי למטפלים שפוגעים בי וגורמים לי נזק ולהמשיך לזרוק עליהם כספים שאין לי. עברתי הרבה מטפלים שלא קדמו אותי או גרמו לי נזק - האחרונה הייתה הקש ששבר את גב הגמל. אני לא מתכוונת להמשיך להיות סגורה בבית, בחדר בגללה. ואני לא מתכוונת לחזור לטיפול. אז חוזרת לחיי.
אז תודה על כל מה שהייתם בשבילי וכל מה שעשיתם בשבילי מעריכה אותכם המון! הייתם מדהימים וסייעתם לי מעבר לכל דמיון! תמיד אוקיר תודה על הזמן הזה. עליכם ועל הטיפול המדהים שהיה לי. תודה!!
אנונימית30

הודעהעל ידי רינה מנהלת פורום » 10 ינואר 2018, 11:22

אנונימית יקרה
אני מקווה שהבחירה שלך כרגע היא לא סופית. אני מקווה שבכל זאת תגיעי למסקנה שאת לא רוצה לוותר כי יש לך בשביל מה להלחם. אין לי ספק שיש בך הרבה חוזק ותכונות שבעזרתן את יכולה לקום ולעשות דברים טובים למען עצמך. אני שמחה שבפורום מצאת חיזוקים ותמיכה ואני כולי תקווה שתמשיכי להיות פה לשתף וגם לקבל מה שאנחנו יכולים לתת לך.
יקירתי- אני בהחלט דואגת לך וחשוב לי לתת לה כל מה שאפשר במסגרת של ער"ן כדי שתרגיש טוב ותדעי שמגיע לך לחיות חיים טובים ואני מאמינה שאם לא תוותרי- תוכלי להגיע למקומות טובים.
הרבה הרבה טוב
רינה
רינה מנהלת פורום
מתנדב ער"ן

הודעהעל ידי אנונימית30 » 10 ינואר 2018, 12:02

זה סופי לכרגע - את יודעת - החיים דינאמיים - אף פעם אי אפשר לדעת מה יהיה בעתיד (:
תודה!!
אנונימית30

הודעהעל ידי מישהי אחת » 10 ינואר 2018, 14:33

וואי אנונימית, עכשיו אני יכולה להגיב, יהיה עצוב לי נורא אם תעזבי את הפורום, אבל אני בטוחה שאת עושה את מה שנכון וטוב לך לעשות. אז בכל מקרה שולחת חיבוק אוהב וחם מכל הלב..
מישהי אחת

הודעהעל ידי תמר ל » 10 ינואר 2018, 15:40

יקרה,
אני חושבת שיש הרבה הגיון בהחלטה שלך. את כותבת- 'אני לא מתכוונת להמשיך להיות סגורה בבית, בחדר בגללה. ואני לא מתכוונת לחזור לטיפול. אז חוזרת לחיי'. ואני חושבת שאת צודקת. אם יש לך אפשרות לחזור לחיים שלך, לעשייה, ליום יום ולא להיות סגורה בחדר או בטלטלות רגשיות כל כך קשות- נראה לי שזה צעד נכון. להרפות מהמאמץ האינטנסיבי הזה של חיי מודעות והחזקה וקצת לשחרר.
יכול להיות מאוד שהרפיה כזאת תחזיר אותך למקום של חיים ושגרה, וזה יתן לך יותר כח.
מה שכן, אני חושבת שחשוב לזכור שזה לא חייב להיות או-או. זה לא- או שאת בטיפול ובמודעות ובתהליך, או שאת מתנתקת לגמרי, זורקת את כל מה שקיבלת בטיפול המדהים שהיה וחוזרת לאיפה שהיית לפני הטיפול. אני גם לא חושבת שאת יכולה- כי את כבר שונה- את יודעת מה זה מקום טוב בשבילך, את מכירה עולם שהוא לא רק של סבל ואטימות, אלא גם של רוך ושל אהבה, את יודעת להקשיב לעצמך, לבדוק מה נכון לך ומה פחות.
אני חושבת שאם תצליחי לחזור לחיים, בלי טיפול, אבל כן תהיי במקום של שמירה על עצמך, של אהבה והטבה לעצמך, של המצאות בחברת אנשים שטובים לך- זה יהיה טוב בשבילך ולנפש שלך, שזקוקה למקום עוטף ואוהב, לאנשים טובים, למקום של אכפתיות ושל רצון טוב.
מאחלת בהצלחה בכל מה שתחליטי ותעשי. גם אם את מחליטה לא להיות בפורום, הלוואי שמדי פעם כן תופיעי קצת, אנחנו נתגעגע...
תמר ל

הודעהעל ידי אנונימית30 » 10 ינואר 2018, 17:56

תודה יקירות.
זה חייב להיות או - או כי אני לא יכולה לחיות עם מודעות גדולה לצד חיים בחוץ. זה או חיי טיפול או חיים ששמה את הטיפול בצד וחוזרת לתפקד. לתפקד אומר להגביר ניתוקים ולחזור לרובוטיות. על מנת לתפקד, להיות חברותית, לחיות שם בחוץ אני חייבת ללכת חזרה אחורה בסמפטומים. גם לא רואה לנכון להמשיך לתחזק משהו שאין לו המשך.....
אי אפשר להגביר ניתוקים ולהיות במודעות באותו זמן - זה נוגד אחד את השני.
בכל אופן, בונה לי שבוע כיף לקראת חיפוש עבודה ולפחות להנות לפני שמשתעבדת לחיים - על מנת להתרגל להיות שוב בחברת בני אדם, להיות פעילה בשעות היום גם אם לא ישנתי בלילה וכו. היום הייתי אמורה להיות ביום כיף בחמי געש אך חברה שלי חולה ולכן לא יצא לנו לנסוע היום. אך כרגע שריינתי את כל הימים חוץ מאת שישי ושני וגם הם בדרך להשתריין (:
אנונימית30

הקודםהבא

חזור אל ער"ן - פורום פתוח

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו 17 אורחים