אולי מכתב פרידה...

פורום תמיכה נפשית, בו אתם יכולים לקרוא, לשתף, ולשוחח עם מתנדבי ער"ן

המנהלים: ערן תמיכה 1, רינה מנהלת פורום, ערן תמיכה 3

אולי מכתב פרידה...

הודעהעל ידי אנונימית30 » 10 ינואר 2018, 00:35

טוב, חברים יקרים (כולל את המתנדבים), זהו. אני גמרתי. אני בוחרת לחזור לחיים שהיו לי. מוותרת על חיי טיפול ומודעות עצמית. חוזרת להשתיק מחשבות, רגשות, פלאשים וכו, חוזרת לשתות, חוזרת לחיים שהיו. אני לא יודעת אם אשאר פה בפורום או לא אך גם אם אשאר זה כבר לא יהיה ממקום טיפולי יותר - לפחות לא כלפי.
היום שתיתי בפעם הראשונה מאז שנאסר עלי על ידי הפסיכולוגית המדהימה שהייתה לי. מסתבר שמה שעזר לי לפני הרבה שנים כבר לא עוזר - כבר לא חזק מספיק. צריך לעבור למשקאות חריפים יותר על מנת להסתייע.
אז לא יודעת אם זה להתראות או לא אך אם כן אז רוצה להגיד תודה!! על כל מה שהייתם בשבילי וכל מה שעשיתם בשבילי וכמה שעזרתם לי! אוהבת אתכם מלא! ומקווה שכולכם תרגישו טוב יותר ותמצאו את דרככם ותגשימו את משאלותיכם.
בהצלחה לכולכם!!!
אנונימית30

Re: אולי מכתב פרידה...

הודעהעל ידי מאוכזבת » 10 ינואר 2018, 01:12

אוי מתוקה שלי, נשמע שאת מרגישה יאוש עצום ומוחלט כל כך... אני מבינה אותך ומזדהה עד העצם.
תגידי, יש מצב שתתקשרי לפסיכולוגית הישנה שלך רק בשביל להגיד לה את זה אפילו? אולי יהיה לה רעיון?
אם אני יכולה לעזור באיזה צורה, אני כאן. (איך שנוח לך, אם את רוצה בטלפון או איך שמתאים לך.)
אני נורא דואגת ואוהבת אותך מאד. (באמת!) והלב שלי נורא לא שקט, אני חייבת שתפסיקי לסבול ומהר.
מאוכזבת

הודעהעל ידי מאוכזבת » 10 ינואר 2018, 01:17

אולי נגיד תסכימי שאני אתקשר אליה?
מאוכזבת

הודעהעל ידי תמר ל » 10 ינואר 2018, 01:19

אהובה,

אני יודעת שאת בתקופה קשה מאוד. גם מה שכתבת על הפלאשים, עד כדי כמעט הקאה... גם הרצון לחתוך, להוציא את כל הגועל הזה ממך.
יכול להיות שמה שכתבת פה יכול להיות לך טוב לתקופה- להשתיק קצת מחשבות, פלאשים ורגשות, לחזור לחיים של עשייה וגם של שכחה.
אבל, אני מאוד מאוד מבקשת שתשמרי על עצמך. את יודעת שהנפש שלך רגישה וצריכה שמירה.
אני חושבת שמה שמאוכזבת הציעה זה רעיון טוב וחשוב- לדבר עם הפסיכולוגית המדהימה שהיתה לך. אפילו רק כדי לקבל ממנה כיוון או עצה, לא כדי לחזור לטיפול אצלה. זה מרגיש שאת בסערה של רגשות ושל תחושות, אז הם מטלטלים אותך למקומות שונים, ואולי שיחה טלפונית כזאת תחזיר לך קצת יציבות ועוגן.
אוהבת אותך מאוד.
תמר ל

הודעהעל ידי אנונימית30 » 10 ינואר 2018, 02:10

תודה יקרות אך לא יוצרת איתה קשר. היא כבר המשיכה עם חייה ולא נכון לי ליפול עליה. אני בסדר. גם עם הפוסט טראומה אני יכולה להסתדר כפי שהסתדרתי כל חיי. אך נוצר מצב שחפשתי אצל הרבה מטפלים טיפול טוב וכל מה שקבלתי זה נזקים, פגיעה ובמצב הטוב חוסר התקדמות. טיפולים חסרי ערך. זרקתי כל כך הרבה כספים על כל כך הרבה מטפלים. אני לא מוכנה להמשיך לחשוף את הילדה וגופי גוף לפגיעות כאלה.
מעבר לכך נוצר מצב שאין לי חיים. אין לי חברים מחוץ לעולם הוירטואלי. אין לי כלום. אין לי בשביל מה להחזיק את הנקודה אליה הגעתי בטיפול כי אין לזה המשך. אני צריכה לחזור לתפקד ורוצה שיהיו לי חיים, חברים לצאת איתם ולבלות. אני צריכה להתחיל לחזור לעבוד - לחזור לחיות. אז נכון שאלו חיים רווי פגיעה וסבל אבל כרגע כבר לא ממש אכפת לי ולפחות זה חיים. כרגע אני כבר יותר מחודש סגורה בבית וכל החיים שלי מתנהלים בפורמט הוירטואלי.
אחזור להכיר אנשים חדשים ברחוב. זה יבוא על חשבוני אני יודעת מנסיון אבל כרגע כבר לא אכפת לי...
אנונימית30

הודעהעל ידי מאוכזבת » 10 ינואר 2018, 02:19

לטלפן פעם אחת זה לא ליפול עליה... לדעתי. ואחרי ארבע שנים של טיפול יש לה עדין מחויבות כלפייך שלדעתי יכולה להכיל טלפון כזה.
למרות כל מה שאמרתי אני חושבת שאת באמת יודעת מה טוב לך, ואני מכבדת ותומכת בך בכל בחירה שלך.
כן מפצירה בך מכל הלב לחשוב ולהתחשב בעצמך ולא באחרים, לפחות בתקופה הקרובה. מגיעה לך כל האהבה והתמיכה שבעולם! את בנאדם יקר עם נפש רגישה וסבלת כל הרבה!!! אני חושבת שבכלל אי אפשר לדמיין את כמות הסבל והפגיעות שעברת. ואת צריכה עטיפה, אהבה והגנה. והן מגיעות לך!!!!
נערך לאחרונה על ידי מאוכזבת בתאריך 10 ינואר 2018, 02:23, נערך פעם אחת בסך הכל.
מאוכזבת

הודעהעל ידי מאוכזבת » 10 ינואר 2018, 02:21

ועוד מחשבה - אני מאד בעד שיהיו לך חברים מחוץ לעולם הוירטואלי ועבודה שמתאימה לך. אבל שימי לב לא להקשות על עצמך מידי.
מאוכזבת

הודעהעל ידי אנונימית30 » 10 ינואר 2018, 02:25

תודה יקרה אך על מנת להתנהל אהיה חייבת לשכוח מעצמי ולהתעלם מעצמי. כך זה עובד. חוזרת אחורה רק הפעם מבחירה.
אם הייתי מתקשרת אליה היא הייתה מנסה לעזור ולייעץ ואף הייתה נגד מה שאני בוחרת כרגע אך לי לא נכון ליצור איתה קשר על מנת "לטפל" בעצמי. היא כבר המשיכה עם חייה והיא לא רוצה לעסוק בתחום הרגשי יותר. לי לא נכון להשען עליה - גם אם זה שיחה חד פעמית...
נערך לאחרונה על ידי אנונימית30 בתאריך 10 ינואר 2018, 02:31, נערך פעם אחת בסך הכל.
אנונימית30

הודעהעל ידי מאוכזבת » 10 ינואר 2018, 02:31

אני מבינה אותך מאד מאד... יש דרך שאני יכולה לעזור לך או להיות איתך בכל זאת?
אם את חושבת על דרך כזאת, לא משנה מתי אנא שתפי אותי.
מסכימה שאני אכתוב לך כאן כתובת מייל שלי ותעתיקי אותה, ואם תרצי לכתוב לי שלא דרך הפורום שיהיה לך?
מאוכזבת

הודעהעל ידי אנונימית30 » 10 ינואר 2018, 02:34

יכול להיות שעוד אשאר בפורום - אני לא יודעת עדיין אם זה פרידה או לא. את כמובן יכולה לכתוב לי מייל במידה ותרצי אך קחי בחשבון שאולי אשאר בפורום. לכן קראתי לזה אולי מכתב פרידה. אך לא אשאר ממקום טיפולי (לפחות לא בשבילי). יכול להיות שאעדכן במה שקורה - אני פשוט עוד לא יודעת. זה תלוי איך ישפיע עלי הגברת הניתוקים.........
אנונימית30

הבא

חזור אל ער"ן - פורום פתוח

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 8 אורחים