בהמשך היום יש לי מפגש עם פסיכיאטר פרטי..

פורום תמיכה נפשית, בו אתם יכולים לקרוא, לשתף, ולשוחח עם מתנדבי ער"ן

המנהלים: ערן תמיכה 1, רינה מנהלת פורום, ערן תמיכה 3

בהמשך היום יש לי מפגש עם פסיכיאטר פרטי..

הודעהעל ידי איש אחד » 09 ינואר 2018, 08:23

היי,
בצהרים אני נפגש עם פסיכיאטר פרטי, לאחר שנפגשתי פעמיים עם ציבורי שבביקור הראשון כבר אבחן אותי בדיכאון (החלטתי להפסיק להגיע למרפאות ציבוריות), למרות שפניתי בעניין החרדה החברתית שלי לרופא המשפחה שעמה אני מתמודד כבר שנים רבות, לפעמים בהצלחה וידי על העליונה, ולפעמים היא מנצחת אותי ומגבילה אותי יותר מדי ופוגעת בחופש התנועה שלי --- סליחה שאני חופר ונמאס כבר בטח על חברותים כאן בפורום, כי אני מתעסק בזה יותר מדי :(
אז בצהרים אני נפגש עם מטפל פרטי, איך לנהוג אתו על מנת שיעשה לי אבחון חדש ויביא לי סיכום עם המלצה לביטול אבחנת דיכאון? איך לבקש את זה? האם חוות דעת שניה יכולה בכלל לבטל את האבחנה?
האם רלוונטי להקריא לו את הרשימה של התסמינים של החרדה החברתית שמלווים אותי? ניסחתי שתי פסקאות של מה שאני חווה.
קראתי ברשת שהפסיכיאטרים טועים לא פעם בגלל שיש דמיון בין דיכאון וחרדה חברתית, כמו הימנעויות, הערכה עצמית נמוכה וכו'
איש אחד

Re: בהמשך היום יש לי מפגש עם פסיכיאטר פרטי..

הודעהעל ידי אילמת » 09 ינואר 2018, 10:48

איש יקר
לדעתי הדבר החשוב יותר זה לקבל טיפול שיעזור ופחות האבחנה בקופ"ח
אין ממש דרך אחת להתנהל כדי לקבל את מה שאתה רוצה אז לדעתי הכי טוב שתהיה אתה ותפרט מה מפריע לך ביום יום...
אילמת

Re: בהמשך היום יש לי מפגש עם פסיכיאטר פרטי..

הודעהעל ידי אנונימית30 » 09 ינואר 2018, 13:27

חשוב שתקבל טיפול נכון למה שאתה סובל ממנו. אתה יכול לציין שאתה מרגיש שאובחנת לא נכון על ידי הפסיכיאטר הקודם אך מה שחשוב זה שתסביר לו ממה אתה סובל ומתי כל סמפטום שאתה סובל ממנו התחיל למיטב זכרונך ואם אתה יודע ממה נגרם הסמפטום חשוב גם לציין לדעתי. חכם שעשית רשימה. אפשר להקריא לו או להעזר בזה על מנת לוודא שלא שכחת לציין שום דבר.
אנונימית30

חזור אל ער"ן - פורום פתוח

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: dondoni, HSB, shi123 ו 23 אורחים