סתם כואב לי

פורום תמיכה נפשית, בו אתם יכולים לקרוא, לשתף, ולשוחח עם מתנדבי ער"ן

המנהלים: ערן תמיכה 1, רינה מנהלת פורום, ערן תמיכה 3

סתם כואב לי

הודעהעל ידי אילמת » 08 ינואר 2018, 20:56

עברה כבר [או רק] שנה מאז שהגיהנום שלי נגמר ולא מפסיק לכאוב לי וזה כלכך תמידי ובלתי נסבל
אני לא ממש יודעת להסביר כמה זה מרגיש חנוק
אילמת

Re: סתם כואב לי

הודעהעל ידי אנונימית30 » 08 ינואר 2018, 21:01

אוי יקרה, זה כל כך כואב - כל כך איתך.
את רוצה לחלוק קצת יותר? יעזור לך לפרוק קצת..?
אנונימית30

הודעהעל ידי אילמת » 08 ינואר 2018, 21:15

חחלק מהדרכים שלי להתנתק לא מאפשרות לי להרגיש ולזכור את מה שהיה שם
אבל לפי הפסיכולוגית שלי עברתי התעללות פיזית מינית ורגשית קשה שפלא שיצאתי מזה יחסית בסדר
אילמת

הודעהעל ידי אילמת » 08 ינואר 2018, 21:15

וכל פעם אני מוצאת את עצמי מלאה בכאב אכזרי וחסר פשר
אילמת

הודעהעל ידי אנונימית30 » 08 ינואר 2018, 21:18

וואי - יקרה - זה כל כך נורא! כל כך מבינה אותך. את תזכרי מה היה כשהנפש שלך תוכל להתמודד עם זה - אל תנסי לדחוק בזכרון במידה ואת מנסה.
הכאב חוזר כל פעם מחדש. יש לך כלים להתמודד עם הכאב, הקושי, הפלאשים הפיזיים והרגשיים שאת חווה? את מחפשת כלים?
אנונימית30

הודעהעל ידי אילמת » 08 ינואר 2018, 21:24

לא ממש
ויש לי בעיה קשה עם תחושות גוף אז טכניקות קרקוע פיזיות מנתקות אותי לגמרי והרבה מהפלשים הם או פיזיים או רגשיים ומנותקין מהקשר ברור
אילמת

הודעהעל ידי אנונימית30 » 08 ינואר 2018, 21:33

אני מבינה. את יודעת? כמה אנשים כולל אותי אומרים שקרקוע זה מנתק. ועכשיו גם את אומרת את זה. גם אותי זה מנתק לגמרי. מסתבר שלא לכולם זה מתאים...
"והרבה מהפלשים הם או פיזיים או רגשיים ומנותקין מהקשר ברור" - כן אני הבנתי ממך שהפלאשים שאת סובלת מהם הם פיזיים ורגשיים בעיקר - כרגע עוד אין להם קשר נראה לעין כי הזכרונות עדיין לא נגישים לך אך הגוף זוכר הכל - אפילו שהזכרונות לא נגישים לך עדיין. על כן אפילו שאת מרגישה שההרגשות הקשות הללו מנותקות מכל קשר ברור - יש קשר ישיר בין מה שאת חווה למה שעברת עד לפני שנה.
את יכולה להדריך אותי מה כן מסייע לך להתמודד עם הפלאשים הקשים? איך אני יכולה לסייע לך?
אנונימית30

הודעהעל ידי אילמת » 08 ינואר 2018, 21:40

האמת שאני מוצאת דרכים "לסובב" את הניתוק לצפיה בסדרות זבל שאין לי מושג מה קרה בהן או לשקוע לניתוק מלא יותר כדי לא להרגיש למרות שזה לא תמיד עובד וזה די בעיה בשעות העבודה
אני תוהה אם גם אצלך כדורי הרגעה למינהם מחריפים לפעמים את הניתוק?
אילמת

הודעהעל ידי אנונימית30 » 08 ינואר 2018, 21:50

אני לא מקבלת טיפול תרופתי אך כל פעם שניסיתי כדור פסיכיאטרי זה הגביר אצלי את הניתוקים לממש מתה מהלכת - רובוט מהלך כך שאני לא יכולה לקחת טיפול תרופתי ללא השגחה משום שהשילוב של ניתקוים יחד עם העננה השחורה הזאת שחיה מעלי מאז גיל 13 שיש לה רצון להתאבד - זה שילוב מסוכן מידי. מעבר לכך זה פוגע בטיפול אצלי ובהתקדמות כי מחמיר רצח את הניתוקים. אני ממש הופכת למתה מהלכת חסרת רגשות בכלל. גם השילוב של הניתוק מהכדורים עם הדחפי שלי לפגוע באחרים - זה יכול להחזיר את הפגיעה שלי באחרים ויכול להגמר רע מאוד.
כן יש אופציה בתור כדור הרגעה לקחת כדור נגד אלרגיה אך אני רגישה לסוג כזה של כדורים. זה מייבש לי את המוח לגמרי ומנפח אותי ועושה לי כאבי ראש - התופעות לוואי לא שוות את לקחת את הכדור.
אני רואה שאת עוד בשלב שאת "מנצלת את הניתוקים לטובתך" (:
אני גם הייתי עושה כך בעברי - משתמשת בניתוקים מבלי אפילו לדעת שיש לי ניתוקים על מנת להשתיק את הסבל והכאב והפלאשים....
עם התקדמות הטיפול את תפסיקי לעשות את זה ותלמדי להיות בתוך הכאב כשהוא שם אך זה בהמשך - עדיין לא כרגע (:
אנונימית30

חזור אל ער"ן - פורום פתוח

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Yahoo [Bot], מישהי אחת, משורריחף ו 15 אורחים