אני רוצה...

פורום תמיכה נפשית, בו אתם יכולים לקרוא, לשתף, ולשוחח עם מתנדבי ער"ן

המנהלים: ערן תמיכה 1, רינה מנהלת פורום, ערן תמיכה 3

אני רוצה...

הודעהעל ידי אנונימית30 » 07 ינואר 2018, 03:39

טוב, אז היום נכנסתי לפורום לגילאי 18 ומעלה בו אנשים רושמים פרטים אינטימיים על החוויות המיניות שלהם (אבל רק חוויות טובות). למה נכנסתי - מתוך שיעמוםםםםםםםםםםםםם אבל חלק ממני שמח שנכנסתי כי זה לימד אותי איך מין יכול להראות. זה לא מה שאני מכירה... זה נתן לי מעיין בעיטה חזקה לפרצוף - לימד אותי איך הצד השני חי. כלומר ידעתי כי אומרים שמין זה חוויה מדהימה וטובה ומהנה אבל לשמוע את התיאורים שלהם - שומעים שהם כל כך נהנים ורוצים את החוויה הזאת.
זה מצד אחד משמח כי מלמד שזה יכול להיות אחרת - מאוד אחרת! אבל מצד שני צובט את הלב כי עם כל החוויות המיניות שעברתי - ועברתי מלא - מעולם לא חוויתי וגם לא לרגע את החוויה הטובה שהם מתארים. לא יכולתי לקרוא הרבה כי זה כואב מידי בלב. זה גם מעורר קנאה.
אני רוצה להספיק לחוות את זה בחיי ולזכות בחוויה/ות כזאת/כאלו - את האהבה וההנאה וההכלה והאכפתיות וההקשבה והכיף והטוב והביטחון שהם מתארים בתוך התנסות מינית. זה נשמע כל כך טוב אך אני לא מכירה את זה. מעולם לא חוויתי את זה ככה. אני רוצה גם להכיר את זה ולחוות את זה...
אני לא רוצה להיות גוש בשר - בובה על חוטים - שק איגרוף - בובת מין - שמרצה את האחר ועושה דברים מחוסר ברירה או שקופאת, נאבקת, בורחת, מתחבאת או שמתנתקת מהחוויה כי אין דרך בריחה אחרת - החוויה הרעה - אלימות מינית - שנעשת בכח וחלקה גם באלימות מנטלית, פיזית ואיומים.
אני רוצה להיות חלק מהחוויה הטובה - לירצות, לאהוב ולהיות רצויה ונאהבת. שדברים יהיו עדינים ומרצון מלא שלי ושל הצד השני. שזה יבוא משנינו ולא בכפיה מאחד הצדדים. אני רוצה את החוויה הטובה שנקראת לעשות אהבה כפי שהם תארו את החוויות שלהם שם - בפורום. חוויות טובות ומדהימות - מלאות בתשוקה, אהבה, ביטחון, כבוד הדדי, הנאה, הקשבה ואכפתיות אחד כלפי השני...
אני רוצה לחוות את זה.
אנונימית30

Re: אני רוצה...

הודעהעל ידי ערן תמיכה 51 » 07 ינואר 2018, 22:05

אנונימית היקרה,
לרגע נעתקו המילים מפי.. כמה כואב לדעת שדבר שנחשב לאקט שנעשה מתוך אהבה והנאה, התרחש אצלך בצורה כוחנית, אלימה, ומלאה בדברים כל כך כואבים וקשים. יקירה, אני קודם כל רוצה לשלוח לך חיבוק, אחד כזה שמלא באהבה וחום, שאומר לך שאת כאן למרות כל מה שעברת, שלצערי לא ניתן למחוק את זה, אבל שאת בהחלט ראויה לחוות חוויה אחרת, טובה, כזו שבה תרגישי שהדברים מתרחשים כי את גם רוצה אותם, שאת מוקפת בחום, באהבה. שהאקט יעשה כי יש לך בטחון באדם שמולך, כי את רוצה את זה, כי אמרת כן, ולא לא!
אני מתארת לעצמי כמה שזה לא פשוט להכנס לפורום, לקרוא על דברים אחרים ממה שחווית, אבל כמו שכתבת יש בזה גם משהו משמח, את לומדת שיחסים מיניים יכולים להיות גם דבר טוב ומהנה, אם הם נעשים בהסכמה של שני הצדדים.
אני מאחלת לך שיגיע היום ותחווי אהבה שכזו, שהמגע של האחר יעורר בך פרפרים, ויעלה בך חיוך.
מגיע לך להיות נאהבת ואוהבת, ויש בך המון לתת. את מרגשת! וכולי תקווה שהאהבה הזו תגיע במהרה :)

ממני,
מתנדבת ער"ן
ערן תמיכה 51
מתנדב ער"ן

Re: אני רוצה...

הודעהעל ידי אנונימית30 » 07 ינואר 2018, 23:35

ערן תמיכה 51, תודה יקרה! האמת שלא חשבתי שיגיבו לי על מה שכתבתי. אך ממש שמחה לקבל תגובה.
אממ - עברתי כל כך הרבה כאב וסבל ופחד וסכנה שאני באיזה שהוא מקום אבדתי את היכולת לקשר מין לחוויה טובה ונעימה גם עם שכלית מאמינה שהיא יכולה להיות. לכן לקרוא חוויות של אחרים שחוו חוויות הפוכות ממני הייתה הפתעה גמורה לנפש שלי.
אני רוצה שגם אם זה יקרה ויבוא (החוויה הטובה) אני רוצה להיות יכולה לחוות אותה במלואה מבלי שזה יהיה צבוע בעבר. כלומר גם אם היא תקרה אני עלולה לחוות אותה אחרת מהטוב המופלא הזה כי רגשות מסויימים לא התפתחו אצלי בגלל עבר קשה מאוד. גם הפוסט טראומה יכולה להפריע לחוות את החוויה במלואה וכמו שהיא באותו הרגע שחווה אותה. אך בטיפול המדהים שהיה לי בשנים 2012-2016 למדתי לחוות רגשות שלא הכרתי בעבר כי הם לא התפתחו אצלי בעקבות הכל מה שעברתי מאז שנולדתי עד הטיפול. לנפש יש יכולות ריפוי מדהימות ולמח יש יכולת ליצור קשרים נוירונים חדשים אצלי. אמרו שלא בטוח שאוכל להרפא בגלל שחלק מהקשרים במח לא התפתחו אצלי מעולם בגלל החוויות שעברתי מאז שנולדתי ועד הטיפול ואמרו שזה כמעט נס שיש לי יכולת להרפא ולהשמר "נורמלית" באופן יחסי ולא להשתגע מבחינה קלינית. כי עם חוויות החיים שלי שעברתי מאז שנולדתי ועד היום יכלותי גם לא להיות יכולה לפתח רגשות ולא להיות יכולה להרפא לעולם....
אני עוד כמובן באמצע התהליך אך אם יכולתי להרפא ולפתח רגשות כפי שפתחתי אני מאמינה שאוכל גם להרפא וללמוד לחוות את החוויה המינית כפי שהם תארו שם בפורום אך הדרך עוד ארוכה לשם ואזדקק לקשר מאוד מיוחד עם משהו מאוד מיוחד שלא יפגע בי ויהיה מאוד קשוב ומכבד על מנת שאוכל ללמוד זאת וגם אז זה יהיה תהליך ארוך וקשה וזקוקה להמשך טיפול ברמה שעברתי בין 2012-2016 כי בינתיים הייתי אצל הרבה מטפלים אך זה לא עובד ולא המשכתי להתקדם מאז שהמטפלת המדהימה ההיא עזבה. זקוקה לטיפול מאוד מאוד רציני על ידי משהי שמאוד מבינה בתחום ובעלת נסיון רב על מנת שתדע להמשיך לקדם אותי כי הסיפור חיים שלי מורכב וקשה מאוד לרמות שכפי שאמרתי - חלק מהקשרים הנוירונים בתוך המח שלי לא התפתחו בגלל כל מה שעברתי. אמשיך לחפש טיפול כשתהיה לי משכורת... אך מאמינה שיש בי את היכולת להמשיך את תהליך הריפוי כמו שהייתה בי את היכולת בטיפול המדהים ההוא - רק זקוקה למשהי מאוד מקצועית ומאוד מבינה בתחום כי אני מקרה קיצוני. מצד אחד קיצוני אך מצד שני - אני כמעט נס (:
כך כל איש מקצוע שמכיר את ההסטוריה שלי אמר לי - כולל את הפסיכולוגית המדהימה שלבינתיים הייתה היחידה שהצליחה לשנות את חיי ולתת לי צאנס לחיים אחרים....
תודה על התגובה ערן תמיכה 51!
אנונימית30

חזור אל ער"ן - פורום פתוח

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], dondoni, HSB, shi123 ו 24 אורחים