בן זוג

פורום תמיכה נפשית, בו אתם יכולים לקרוא, לשתף, ולשוחח עם מתנדבי ער"ן

המנהלים: ערן תמיכה 1, רינה מנהלת פורום, ערן תמיכה 3

בן זוג

הודעהעל ידי Adi_ll » 06 ינואר 2018, 15:07

ממש רוצה בן זוג.. זוגיות.. מישהו לידי:( ילדים...
אני לא יודעת אם אני באמת רוצה את זה, או שבגלל שאני רואה את זה סביבי כל הזמן זה אוכל אותי.

אוף, כמה שזה קשה.
הכל נראה אבוד. בחיים לא היה לי מישהו רציני, למה שפתאום כן יהיה?

איזה מבאס:( והזמן רק עובר.. ושום דבר לא משתנה
Adi_ll

Re: בן זוג

הודעהעל ידי ערן תמיכה 55 » 06 ינואר 2018, 20:23

עדי יקרה,
את רוצה בן זוג וגם בעתיד ילדים. טבעי לגמרי.
אף אחד לא יכול לומר בדיוק עד כמה זה באמת צורך ביולוגי טבעי (אנחנו, בשונה מבעלי החיים, כבר לא לגמרי פועלים רק על פי צרכים ביולוגיים) ועד כמה צורך חברתי.
יש אנשים שאין להם בעייה עם להיות שונים מהרוב, ויש אנשים שהמקובל בחברה מאד משפיע עליהם. אבל לא משנה הסיבה לתחושה שלך שאת רוצה זוגיות.
זה שלא היה לך עד היום מישהו רציני, לא אומרת שלא יהיה.
ואין שום ספק שהרבה מזה תלוי בך. כיום כבר לא מגיע נסיך על סוס לבן או בחור שירנן לך סרנדות מתחת לחלון בעיניים מצועפות.
היום יש פייסבוק ואתרי הכרויות וכל מיני פורומים חברתיים שאת יכולה למצוא בהם אפשרויות להיכרויות הרבה יותר מאשר באופן "ספונטני". אני מכירה הרבה אנשים (היום זה אולי הרוב) שמכירים בני זוג דרך הרשת.
כמובן, כשאת מחפשת ברשת צריך להקפיד על זהירות. גם אם את מוצאת מישהו שנראה לך על פי הנתונים, היפגשי במקום ציבורי הומה אדם, שבי אתו בבית קפה ואל תמהרי להזמינו לביתך. אם הוא רציני, הוא יהיה סבלני.
בכל גיל אפשר ליצור זוגיות, ואת נשמעת לי דווקא צעירה, אז על אחת כמה וכמה שזה יותר קל או ליתר דיוק פחות קשה.
למצוא את החצי השני המתאים זה לא קל לאף אחד.
יש גם גורם של מקריות שאנו קוראים לו מזל.
אז מאחלת לך הצלחה וזכרי: תהיי פעילה בנידון גם אם זה לא לגמרי לפי האופי שלך. זה המסלול השכיח כיום.
שולחת לך חיבוק ומקווה שתמצאי את האחד להתכרבל אתו....
שלך,
מתנדבת ער"ן, ציפור גן עדן (כינוי)
ערן תמיכה 55
מתנדב ער"ן

הודעהעל ידי Adi66 » 06 ינואר 2018, 20:35

תודה רבה.
אני כבר לא כל כך צעירה.. ובגלל זה נורא לחוצה.
קצת מעל 30.
הכל אצלי לא הולך. אין שום נקודת אור. דבר אחד חיובי.. אין חברה אחת אפילו.. עבודה.. משפחה קשה. אין שום תקווה שאפשר להאחז בה.
אני נמצאת באתרי הכרויות ואפליקציות כבר שנים. הייתי היום שעה שלמה על זה. וזה לא בריא.. כל הזמן אמרתי לעצמי להפסיק.. שלא ייצא מזה כלום ומי ירצה מישהי כמוני? אני ישר נרתעת ונלחצת ואז נתקעת.

ממש רוצה שיצילו אותי :/ חושבת לפעמים שאם אפרסם את עצמי בטלוויזיה.. או בכל מקום אחר פתאום תגיע העזרה המיוחלת. ימצאו לי בן זוג.. יהיו מלא חברים.. אמצא עבודה שאני אוהבת. וכבר לא אצטרך להיות תלויה במשפחה שמצדם שבכלל לא אהיה קיימת.

אולי יש לך פתרונות? חונכות בתשלום? משהו להעביר את השבוע? אני באמת לא יכולה להתחיל עוד שבוע גיהנום כזה. ריק.

הייתי כותבת מלא לפסיכולוג כי הוא היחיד שבאמת התעניין. אבל הוא הפסיק.. בצדק.. אבל זה עושה לי מה זה רע.

אני באמת לא יכולה עם הלבד הזה יותר. המצב רק מתדרדר ואני כבר ממש מיואשת.

אולי אם אלך לפסיכולוג פעמיים בשבוע? למרות שזה סכום מטורף? אולי משהו אינטנסיבי יותר?

רק רוצה שמישהו יתמוך. יעזור :(
זה לא קיים ובחיים לא הייתי ככה. ממש מפחדת :(
Adi66

הודעהעל ידי גאולה! » 06 ינואר 2018, 20:51

כתבת בעצמך מה את רוצה וצריכה אז בהצלחה.
גאולה!

הודעהעל ידי shi123 » 06 ינואר 2018, 21:35

הי עדי בהחלט נראה לי שחונכת יכולה מאוד לעזור לך, וזה פחות יקר משיחה נוספת עם פסיכולוג. לי היתה חונכת והיא היתה מקבלת 40 שח לשעה. למה שלא תפרסמי באתר שתי"ל שאת מחפשת חונכת? או שדרושה חונכת, בלי לחשוף בשלב זה שזה בשבילך?

בקשר לבן זוג - אני מאוד מבינה את הרצון למצוא אחד, מה שאני מעט מתקשה להבין זה את ההחלטה שזה יהיה מישהו "נורמלי". למה לך להיות בקשר עם מישהו שלא מבין מהי מגבלה נפשית?

שי
shi123

הודעהעל ידי Adi66 » 06 ינואר 2018, 22:32

את יודעת איפה אפשר למצוא חונך?
פשוט לפרסם שם? אולי את מכירה עוד מקומות? בכל מקום שניסיתי צריך סל שיקום.

הבעיה שגם מישהו שהוא קצת לא נורמלי אני לא ממש מוצאת :(
הפסיכו עושה לי דווקא וכשאמא כותבת לו הוא מגיב אבל לי לא. או שאני כותבת והוא שולח מייל אחר בנפרד. לא מגיב למה שכתבתי. וזה קשה נורא.

אכנס לאתר הזה שאמרת. הלוואי. 40 שקל זה כלום
Adi66

הודעהעל ידי גאולה! » 06 ינואר 2018, 22:36

תנסי לפנות לרווחה במקום מגוריך.
גאולה!

הודעהעל ידי Adi66 » 06 ינואר 2018, 22:42

פניתי כבר. לא יצא מזה כלום.

שלחתי את המודעה באתר שאמרת נקווה שייצא מזה משהו
Adi66

הודעהעל ידי גאולה! » 06 ינואר 2018, 22:51

מה את צריכה בעצם?
גאולה!

הודעהעל ידי Adi66 » 06 ינואר 2018, 23:07

חונך.. סתם אנשים לדבר איתם.
הפסיכולוג כתב לי מייל קשה עכשיו :( שאני לא יכולה להמשיך לכתוב לו ושקשה לו להתעלם מכל המיילים האלה. ושזה לא בסדר.. ואם אני רוצה להמשיך איתו זה חייב להיפסק. ושהוא לא הפתרון שאני צריכה עוד מסגרות.. כאילן מנסה כל הזמן לנפנף אותי
Adi66

הבא

חזור אל ער"ן - פורום פתוח

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot] ו 16 אורחים