לא יכולה לישון

פורום תמיכה נפשית, בו אתם יכולים לקרוא, לשתף, ולשוחח עם מתנדבי ער"ן

המנהלים: ערן תמיכה 1, רינה מנהלת פורום, ערן תמיכה 3

Re: לא יכולה לישון

הודעהעל ידי תמר ל » 08 ינואר 2018, 01:12

וואו. קיוויתי שקצת יותר קל...
זה באמת נשמע כמו מעגל שמסתובב סביב עצמו- ניתוקים-חוסר שינה- חוסר בעבודה- חוסר במשכורת- חוסר בטיפול- ולכן גם הגברת ניתוקים ... ושוב ושוב...
גם זה שהניתוקים מתגברים, וזה שעדיין לא מצאת מטפלת מתאימה כמו המטפלת ההיא שהיתה לך וקידמה אותך באופן משמעותי, וכל מי שכן הלכת אליו לא הגיע לרמה שלה, ולא קידם אותך כמו שצריך- ואפילו הזיק, כמו המטפלת האחרונה שבעקבות הפגיעה שלה הניתוקים שלך התגברו... זה מאוד מתסכל ומעייף.

אני יכולה לגמרי להבין למה את במקום מורכב כל כך- מה שעברת הוא באמת קיצוני ומטלטל, וזה שאת מתפקדת- גם אם כרגע באופן חלקי, יש חלקים אופטימים, הצלחת לחוש רגשות שלא הצלחת לחוש בעבר בעקבות הטיפול, זה באמת נס. גם עכשיו, את במקום מאוד קשה, אבל את לא מתפרקת לגמרי, עדיין את אוחזת בחלקים טובים ומאמינים. זה ממש פלא.

יש לי שתי מחשבות בעניין:
א. לגבי חוסר שינה- אם את נכנסת למיטה בשעה סבירה- 11, 12, מתקלחת לפני, שמה מוזיקה רגועה, משאירה אורות מעומעמים ונעימים ושוכבת במיטה- בלי להתאמץ לישון, אלא רק נחה... זה יכול לעזור? לתאר כל איבר בגוף, לדמיין אותו רפוי, נעים, שקט... לא לנסות להרדם בכח, אלא פשוט לבהות, לחשוב מחשבות קלילות, להרפות את הגוף, לנשום...
ככה שגם אם לא ממש תירדמי, לפחות הגוף שלך ינוח בצורה מסוימת- זה אפשרי? זה יכול לעזור?

ב. האם יש נקודה במעגל הזה של ניתוקים-חוסר שינה- חוסר עבודה- חוסר טיפול וכל מה שבא בעקבות זאת שאת יכולה ליצור בו שינוי אפילו קטן?
לא לנסות להתמודד עם כל התופעות הלא קלות שאת מתמודדת איתן, אלא כל יום להתמודד עם משהו אחד- כמו נגיד יום אחד להצליח לעקוב יותר טוב אחרי שיחות, או ביום אחר בזמן מקלחת לשים לב לכל הפעולות שאת עושה- אפילו לומר אותן לעצמך, לראות שאת שמה לב למה שמתרחש איתך אז. יום אחר- נניח להכין ארוחה ולהתרכז בכל זמן העשייה שלה.
ז"א- לא לנסות להשתלט על הכל, אלא להגיע לזמנים יותר מחוברים לעצמך ולמה שאת עושה, ואולי אם תצליחי להיות בזמנים ספציפיים יותר מחוברת- זה יצליח להשפיע גם על הזמנים האחרים..?

אני יודעת שיש לחץ של עבודה , זה ממש קשה לא לעבוד כל כך הרבה זמן, כי חייבים להתפרנס ממשהו, אבל כמו שאת אומרת- נשמע שאת לא במצב שאת באמת יכולה לעבוד כרגע...
תמר ל

הודעהעל ידי אנונימית30 » 08 ינואר 2018, 01:16

תמר יקרה - אני התחלתי לעשות בתקופה זו את כל הפעולות שכתבת בסעיף א וב ואף יותר אך זה לא עוזר - הניתוקים חזקים מאוד מאוד.....
כלומר מבחינת הלהשקיע בכל יום בפעולה מסויימת זה פחות מועיל כי כשהניתוק לא מתבטא בצורה מסויימת בזמן מסויים אין את ההשפעות שלו לאותו זמן אך ברגע שקורה עושה את הפעולות בהתאם לאותו ניתוק שנמצא אך זה לא עוזר - הניתוקים מידי חזקים...
נערך לאחרונה על ידי אנונימית30 בתאריך 08 ינואר 2018, 01:22, נערך פעם אחת בסך הכל.
אנונימית30

הודעהעל ידי אנונימית30 » 08 ינואר 2018, 01:19

אני גם כבר נכנסת למיטה ומתחילה להכין את עצמי לשינה ב9 בערב 10 בערב כזה... אך כלום לא עוזר. לא ישנה לפעמים בכלל ולפעמים עד השעות הקטנות של הלילה. עד שפיזית מתמוטטת לאיזה 20 שעות שינה בערך אחרי מספר ימים ולילות ללא שינה...
אנונימית30

הודעהעל ידי תמר ל » 08 ינואר 2018, 01:20

:(
תמר ל

הודעהעל ידי אנונימית30 » 08 ינואר 2018, 01:24

יקרה, את מדהימה שכל כך אכפת לך וכל כך רוצה לסייע. תדעי שאני מאוד מאוד מעריכה אותך ואת הנכונות שלך והרצון שלך וההשקעה שלך לסייע. את מדהימה!! וממש תודה על הכל!
עצם זה שאת פה איתי זה כבר המון המון.....
אנונימית30

הודעהעל ידי תמר ל » 08 ינואר 2018, 01:34

איזה מותק את! תודה על המילים החמות:)
אני גם מאוד מעריכה אותך, ושמחה שזה שאני פה איתך זה גם עוזר... :)
מאוד מקוה שיבואו ימים טובים וקלים יותר! אוהבת, ושולחת חיבוק חם לגופי גוף ולילדה, שאני מרגישה שלמרות שאת עוברת זמנים לא קלים, הם כן מתבטאים, הם מרגישים שאת שומרת עליהם, ושהם חשובים לך.
שולחת גם לך חיבוק חם ועוטף.
תמר ל

הודעהעל ידי אנונימית30 » 08 ינואר 2018, 01:36

הבעיה היא שגם כשעובדת הניתוקים (הרובוטיות) מתגברים כי אין לי זמן אלי וצריכה להראות "נורמלית ומתפקדת". כך שמכל מקום זה מצב מסובך ומורכב מאוד. הטיפול אצל המטפלת המדהימה שהייתה לי הצליחה לאזן את זה - כלומר אומנם הניתוקים מתגברים אך היא הצליחה להגיע ללב שלי ולשבור את הניתוקים אצלה בקליניקה ואני מחוץ לקליניקה עבדתי קשה להתחבר לעצמי וממש נתתי לעצמי שעות ביום בהן אני לא עובדת על מנת לספק את המקום הזה. אומנם הרווחתי פחות משכורת בגלל זה כי עבדתי חצי יום במקום יום שלם אך השלמתי בכך שעבדתי גם בימי שישי וחצי יום היה לי את הזמן להתנתק מהעולם כל יום ולעבוד על עצמי.
המשכתי את ההתנהלות הזאת עמכם בפורום מאז שעזבתי את הפסיכולוגית ההיא בספר עדות החיים שלי - עלול להוות טריגרים!!! אך מאז המטפלת האחרונה אני פשוט כבר התחזקו החלקים שמיואשים מכל כך הרבה נסיונות טיפוליים כושלים שחלקם גרמו לנזק שכבר לא מתאמצת להלחם בסמפטומים ולתחזק את הנקודה אליה הגעתי בטיפול המדהים עד 2016. אז מתדרדרת בסמפטומים.
אנונימית30

הודעהעל ידי אנונימית30 » 08 ינואר 2018, 01:40

תודה יקרה (: העלת לי חיוך על הפנים כשהזכרת את הילדה וגופי גוף (: הם בהחלט חלק מהניתוקים כך שמאוד מתבטאים..... הם החלק שאני אוהבת בניתוקים (:
כשגרתי אצל ההורים שלי הם מאוד היו צריכים להתחבא אך אצלי בבית הם יכולים להתבטא באופן כמעט חופשי (עם הזהרות מכך שהשותפה לא תכיר אותם...) אך רב הזמן היא לא בבית וגם כשהיא כן היא הרבה בחדרה כך שיש להם את כל המקום שבעולם להיות כמעט ללא צורך להתחבא (:
רק צריכים להזהר להיות בשקט יותר כאשר היא כן בבית על מנת שלא תשמע אותם....
אנונימית30

הודעהעל ידי אנונימית30 » 08 ינואר 2018, 01:49

טוב, יקרים, כבר אחת בלילה - הפעם כבר לא הכנתי את עצמי לשינה ב9, 10 כזה... צריכה לאכול ולנסות לישון...
מאחלת לילה טוב לכולם!
אנונימית30

הודעהעל ידי מאוכזבת » 08 ינואר 2018, 01:54

הלוואי ויהיה לך לילה רגוע ושתישני טוב. ממש מקווה! אוהבת אותך וחיבוק חזק לילדה, לגופי גוף ולך.
מאוכזבת

הקודםהבא

חזור אל ער"ן - פורום פתוח

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Shir. ו 17 אורחים