אני מרגיש שאני עומד להשתגע

פורום תמיכה נפשית, בו אתם יכולים לקרוא, לשתף, ולשוחח עם מתנדבי ער"ן

המנהלים: ערן תמיכה 1, רינה מנהלת פורום, ערן תמיכה 3

Re: אני מרגיש שאני עומד להשתגע

הודעהעל ידי ערן תמיכה 102 » 11 דצמבר 2017, 10:12

זה משמח שזה לא מפחיד אותך, לא משנה מה הסיבות.
כאן איתך.
אמיר
ערן תמיכה 102
מתנדב ער"ן

הודעהעל ידי ערן תמיכה 102 » 11 דצמבר 2017, 10:13

ועוד דבר - תרגיש חופשי להעלות את קטע הספוקן וורד שדיברת עליו, אם מתאים לך.
ערן תמיכה 102
מתנדב ער"ן

הודעהעל ידי נאשי » 11 דצמבר 2017, 11:03

אחרי כל מה שכתבתי אני בעיקר מבינה אותך. הלוואי והייתי יכולה להסתפק בלומר לך את זה בלי ״לייעץ״. כתבת על תחושה של הפסד. ושאיבדת את האדם שהיית או יכולת להיות... או שהוא נלקח ממך בידי מי שפגע בך. זאת הרגשה כל כך כואבת. אני לא יכולה להתאפק לייעץ ולעודד. כי אני כל כך רוצה להאמין שיש תקווה ושיש משמעות להכל. אני במצב מאוד דומה ועובדה שאין מילים או רעיונות שהצליחו לשפר את המצב עד היום. אז אני איתך. אני אשמח אגב לשמוע את הקטע המוזיקלי שדיברת עליו.
נאשי

הודעהעל ידי בו419 » 11 דצמבר 2017, 22:49

[quote="נאשי"]אחרי כל מה שכתבתי אני בעיקר מבינה אותך. הלוואי והייתי יכולה להסתפק בלומר לך את זה בלי ״לייעץ״. כתבת על תחושה של הפסד. ושאיבדת את האדם שהיית או יכולת להיות... או שהוא נלקח ממך בידי מי שפגע בך. זאת הרגשה כל כך כואבת. אני לא יכולה להתאפק לייעץ ולעודד. כי אני כל כך רוצה להאמין שיש תקווה ושיש משמעות להכל. אני במצב מאוד דומה ועובדה שאין מילים או רעיונות שהצליחו לשפר את המצב עד היום. אז אני איתך. אני אשמח אגב לשמוע את הקטע המוזיקלי שדיברת עליו.[/quote]
תודה לך
וואי אני מרגיש זוועה היום
אני מפחד מהצל של עצמי
מפחד ממה שאנשים חושבים
מפחד שחושבים עליי דברים רעים, כי אני חושב על עצמי
אכפת לי ממה שאנשים חושבים...אני כל הזמן אומר לעצמי שלא אכפת לי, אבל אכפת...אני לא יודע מתי "לא אכפת" למישהו
אני חושב על שטויות...אני אובססיבי על דברים...): מזל שלפחות יש לי את הפורום הזה כי אם לא היה לא היה לי בכלל למי לפנות...
אני מרגיש מובך רק מלספר לחברים שכן יש לי המעטים את הדברים שאני מרגיש.
הנה היצירת ספוקן וורד:
https://youtu.be/LUqxfyniaxM
נערך לאחרונה על ידי בו419 בתאריך 18 דצמבר 2017, 23:40, נערך 2 פעמים בסך הכל.
בו419

הודעהעל ידי בו419 » 11 דצמבר 2017, 23:12

אני מעט מרגיש כמו מה שהיא מתארת בשיר הזה:
https://www.youtube.com/watch?v=0AcIMqIP77U
"you can take everything I have
you can break everything I am
like I'm made of glass
like I'm made of paper"
אתם יכולים לקחת ממני הכל, ויכולים לתת הכל...אנשים באופן כללי
בו419

הודעהעל ידי נאשי » 11 דצמבר 2017, 23:33

וואו אהבתי מאוד! גילית לי את הספוקן וורד. מתחברת לזה ובמיוחד למה שעשית. תודה ששיתפת
אני לא יכולה להתאפק שלא לנתח ולחפור... נראה לי שדווקא בגלל שיש לך את הכישרון והיכולת להגיע להיות משהו מיוחד זה מעורר את הפחדים האלה לא לממש את עצמך ולעבור דחיות והשפלות. גם אלה שחווית בעבר ושינו אותך ברור לי שלא היו קורים אם היית אדם רגיל ומשעמם.
יש הרבה ג׳סטין ביבר לא בטוח שאתה רוצה להיות הוא. ייצרו אותו במפעל ואתה יותר עבודת יד שאין שום דבר כמוה והפגמים רק מוסיפים יופי. מקווה שתתחבר :)
נאשי

הודעהעל ידי נאשי » 11 דצמבר 2017, 23:36

בכללי זה אופי של אמנים אני חושבת להיות זקוקים לאהבה והכרה. ואתה צודק שזה טבעי וקיים אצל כל אחד. אבל להתרסק ולהיות בהיי בגלל זה זה קשה. בעיקר כי זה מבלבל ולא יציב
נאשי

הודעהעל ידי גאולה! » 11 דצמבר 2017, 23:53

תרגיש טוב, חבר.
גאולה!

הודעהעל ידי בו419 » 12 דצמבר 2017, 00:15

[quote="נאשי"]וואו אהבתי מאוד! גילית לי את הספוקן וורד. מתחברת לזה ובמיוחד למה שעשית. תודה ששיתפת
אני לא יכולה להתאפק שלא לנתח ולחפור... נראה לי שדווקא בגלל שיש לך את הכישרון והיכולת להגיע להיות משהו מיוחד זה מעורר את הפחדים האלה לא לממש את עצמך ולעבור דחיות והשפלות. גם אלה שחווית בעבר ושינו אותך ברור לי שלא היו קורים אם היית אדם רגיל ומשעמם.
יש הרבה ג׳סטין ביבר לא בטוח שאתה רוצה להיות הוא. ייצרו אותו במפעל ואתה יותר עבודת יד שאין שום דבר כמוה והפגמים רק מוסיפים יופי. מקווה שתתחבר :)[/quote]
וואו זה מאוד מאוד מחמיא! תודה רבה!
את מכירה במקרה את גבריאל בלחסן? יש לו המון יצירות עם ספוקן וורד, מבחינת היצירה שלי שפרסמתי, הושפעתי ממנו במובן של ליצור מוזיקה ולהקריא על זה מילים, אבל אני לא חושב שיש השפעות עמוקות מכך ממנו בהקשר של "התקף חרדה במגרש הכדורגל" יש יאמרו שכן, אני אומר שלא...
בקשר לגבריאל בלחסן, לא יודע אם את מכירה, זה זמר ויוצר עם הפרעה ביפולארית שהלך לעולמו, הוא כתב טקסטים קשים ודכאוניים, אני לא הייתי ממליץ לאף אחד לשקוע עם השירים שלו אם זה לא מרים אותו ובמקום זה מפיל אותו, אבל הוא בהחלט יוצר מעולה שחי פה פעם.
וכן, דווקא בגלל שיש לי כישרון מיוחד, אני מפחד שהוא יתבזבז, וכך יוצא שהכישרון הזה הוא ברכה וקללה.
אני לא חושב שאני מקנא בג'סטין ביבר ולא הייתי רוצה להיות הוא, אבל הכה בי כמות הפרסום והאהבה(כמובן שהוא מקבל גם שנאה) והיחס שהוא מקבל.
זה יוצר תחושה שהעולם לא סופר אותי, מי אני, אני מעלה משהו ליוטיוב ויש לי 100 צפיות בחודשיים כשהוא מעלה משהו ותוך יום יש מיליוני צפיות.
אני מתכוון, אני יודע כמה אני טוב ומוכשר מבחינה מוזיקלית וכמה הדברים שאני יוצר טובים ומיוחדים, אבל זה קשה כשלא אומרים לך את זה כל כך. זה מערער.
אהבתי את מה שאמרת, תודה.
נערך לאחרונה על ידי בו419 בתאריך 12 דצמבר 2017, 10:02, נערך 2 פעמים בסך הכל.
בו419

הודעהעל ידי נאשי » 12 דצמבר 2017, 01:42

.
נאשי

הקודםהבא

חזור אל ער"ן - פורום פתוח

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 18 אורחים