הפרעת נפש או אי-התאמה חברתית?

פורום תמיכה נפשית, בו אתם יכולים לקרוא, לשתף, ולשוחח עם מתנדבי ער"ן

המנהלים: ערן תמיכה 1, רינה מנהלת פורום, ערן תמיכה 3

Re: הפרעת נפש או אי-התאמה חברתית?

הודעהעל ידי גאולה! » 11 דצמבר 2017, 23:58

מה דעתך לכתוב משהו חיובי ומשמח לשם שינוי?
גאולה!

הודעהעל ידי סלבה » 12 דצמבר 2017, 10:46

גאולה אתה צודק (או את צודקת). אני פשוט שחכתי להרכיב משקפיים ורודים שלי. לצערי אין לי משקפיים ורודים ואפילו לבנים אין. יש לי שחור ו אפור. טוב אשים משקפיים אפוריים. Wow!!!

חצי שנה אף אחד לא אמר לי "רוסי מסריח" או "לך לרוסיה", אולי בגלל שהם שינו דעתם כלפיי או בגלל שרוסים הצליחו בסוריה.

אתמול בקו רכבת תל-אביב חיפה ראיתי איד צעיר ש קרא ספר "קיצור תולדות האנושות" , כמעט בכיתי. אני חשבתי שרק אני יחיד ש קורא ספרים ברכבת שאר הנוסעים מדברים בפלאפונים או במקרה טוב מנמנמים.

היום כאשר עמדתי בצומת בין רח. הנתקה ומרכז חורב רכב אחת עצר ונתן לי לעבור. בדרך כלל לא עוצרים, לוותר זה לא תכונה ישראלית , ולתת לזולת לעבור כביש (דרך אגב חייבים לפי החוק) פוגע ב אגו "ישראלי המצוי"

אני גר בחיפה ולפני שבוע ראיתי אישה אספה צואת כלב שלה וזרקה לפח. בחיפה התנהגות כזו לא אופייני, מי שחולק עלי מוזמן לטייל ברחוב פרחים ( דרל אגב אני הצעתי לעיריה להחליף את השם של הרחוב לרחוב הסרחים)ץ ישראלי המצוי אוהב כלבים אך שונא לנקות אחריהם. מה אכפת לו ש מישהו אחר ידרוך על ה"מוקש".

כתבתי כמה פעמים על ירידה תלולה באינטלגנציה של ישראלים. נראה לי אני טועה. אני גר בחיפה ו הצטרפתי לפרוייקט מדינת ישראל (או עליתי לארץ) ב 1991, חשבתי ש השחיתות שחוויתי בב"מ בסוף שנות ה80 כבר אי ניתן להשיג. אני מודה אני טעיתי - צמד חמד ראש העיר חיפה וגזרבר ג"קי עברו בקלות אפילו שחיתות רוסית. שיטות של הצמד חמד כל כך מסובכות ויפות מבחינה מתמטית שאני מוריד קובע. הם גאונים. זה לא שיטות פרימיטיביות של יושב ראש הקואליציה ביתן שכל ילד בן 10 בקלות מפצח אותן. שיטות של ג"קי ו יונה שום יחדית "להב 443" לא תצליח לפצח, נגשב משוטרי ישראל להבין קומבינות של יונה וג"קי. המדינה זו לא דלילה באנשים חכמים!!!
סלבה

הודעהעל ידי סלבה » 14 דצמבר 2017, 11:41

בגיהנום כדאי לשים משקפיים שחורים. כולם מדברים על חברת "טבע" ופיטורים. "טבע" כחברה לא קיימת היא נמצאת במכירה פומבית, אי אפשר להציל אותה כי לקוחות הכי נאמנים שלה כבר מנתקים קשרים. ומה עושה ההסתדרות - מכריזה על שביתה כללית פתע לחצי יום במקום לחשוב איך לעזור למפוטרים של גל נוכחי וגל הבא למצוא תעסוקה הולמת. אולי בהנהלת הסתדרות מאמינים ששביתה כללית יגרום לאיסורי מצפון אצל חברים במועצת מנהלים של "טבע" והם יבטלו פיטורים. לי יש הרגשה שגם בהסתדרות וגם בצמרת המדינה (כלומר בכנסת ובממשלה) מסתובב וירוס מסתורי ומדבק שגורם להתיישרות עקומות המוח. עלינו לשלוח צוות מיוחד ממשרד הבריאות על מנת לבדוק מטבח בכנסת ובהסתדרות. הוירוס לכאורה הוא מסכן ציבור. צריך לנקוט בצעדים - לחטא משכן הכנסת, משרדי ממשלת ישראל ומשרד ראשי של ההסתדרות. האמת היא שההסתדרות היא שהפילה את "טבע", ההסתדרות מכניסה סוציאליזם לתוך חברות: לא משנה איך משה עובד לא יפטרו אותו כי וועד עובדים לא יסכים. בחברות שיש וועד עובדים מוסר העבודה ואחראיות יורדת לאפס, כולם עובדים לאט לאט, אין יוזמה, אין יצירתיות. אם חברה ממשלתית היא מונופול כמו נמלים או חברת חשמל הציבור משלם על עבודה חפיפית שלהם. אבל עם חברה כמו "טבע" עם ההסתדרות בפנים מנסה להתחרות בשוק החופשי - אין לה סיכוי לשרוד. לא משנה כמה מיליארדים המדינה תזרים.
למה היי-טק ישראלי יחסית מוצלח כי אין וועדי עובדים ברוב החברות. אם משה לא עובד טוב הוא הולך הביתה. אם משה עובד טוב הוא יקבל בונוסים. אבל היי-טק ישראלי הוא לא קטר שיכול לסחוב כלכלת ישראל עם חרדים וההסתדרות.
תחשבו מה יקרה עפ מדינת ישראל תרשה לבנקים זרים לעבוד בשטחה. תוך שנה בודדת כל הבנקים ישראלים יפשטו רגל. למה? בגלל וועדי עובדים שגורמים לשירות גרוע ואיום ללקוחות.

ההסתדרות, שחיתות וחרדים הם שלושת המכות שמביאות לחורבן המדינה.
סלבה

הודעהעל ידי סלבה » 17 דצמבר 2017, 11:31

היום הזה הוא יום של תחילת התפוררות של מדינת ישראל או תחילת הקץ של הפרוייקט "מדינת ישראל".
המחזה כבר התחיל ואנו זכאים לצפות וגם להשתתף, לצערי המחזה היא מסוג טרילר ואימה.
מה אנחנו צופים כרגע - ממשלה וכנסת כולו מושחת עד היסוד, הפגנות של קבוצות קטנות נגד השחיתות לא מזיזים אף אחד בצמרת. חברות מעבירות יצור מארץ ישראל (דוגמא טבע שסוגרת את כל הייצור שלה כאן). מפוטרי טבע חוסמים כבישים (למדו את זה מ נכים, הם חושבים שזה יעזור). משטרה חסרת עונים, מוטיבציה לשרת ביחידות קרב צונחת, קצב לידה של חרדים עולה ודרישות עוד ועוד כסף. מערכת בריאות על סף פירוק (מי שלא מאמין נא לבקר חדרי מיון).
לנהל מדינה הוא לא להיות נחמד כמו נשיא המדינה הנוכחי ולא להיות צעקן כמו רוב הח"כים אלא נדרש קור רוח, ידע רחב בהיסטוריה של אנושות, סוציולוגיה, דמוגרפיה, כלכלה וכו. בדוגרי מדינת ישראל גם יכלה איכשהו להמשיך גם עם ממשלות עניות דעת ומושחתות אבל יש לנו יותר מדי אוייבים מסביב והם לא יתנו לנו לוקסוס או הזדמנות שניה הם יטרפו אותנו כמו להקת זאבים רעבים טורפת שור גוסס.
סלבה

הודעהעל ידי אנונימית30 » 17 דצמבר 2017, 11:43

סלבה יקר, אתה עושה הרצאות? אם מתאים ונכון לך אני חושבת שיש לך הרבה מה לתרום מעבר לפורום. יש לך כל כך הרבה ידע והבנה בפוליטיקה ובכלל בתחומי החיים - אתה יכול לתרום הרבה בהבאת שינוי בישראל לדעתי...
אנונימית30

הודעהעל ידי סלבה » 17 דצמבר 2017, 12:18

@אנונימית30 היקרה

אני שמח ומסתפק בזה שאת קוראת את פוסטים שלי (רק זה מצדיק השתתפות שלי בפורום). לצערי אין בכוחי לשנות את המצב כי אני חרד קהל. חייבים ללמוד מהשהו מהיסטוריית של אנושות - היו מדינות ש התנפחו ונחלו הצלחות עצומות והתפוררו תוך מספר שנים (דוגמא - בר"מ).
סלבה

הודעהעל ידי אנונימית30 » 17 דצמבר 2017, 12:22

ומה עם הקלטת סרטוני וידיאו שלך שישמשו להרצאות..? כך אתה לא רואה את הקהל והם לומדים ממך המון!
מה אתה חושב..? זה יכול להיות אופציה?
אנונימית30

הודעהעל ידי סלבה » 17 דצמבר 2017, 12:51

כבר פעם אחת הקליטו אותי, זה היה גרוע
https://www.youtube.com/watch?v=qZEhK3PRrCg

נתתי הרצאה בנושא טכני אחד - אף אחד לא הבין כלום.
סלבה

הודעהעל ידי אנונימית30 » 17 דצמבר 2017, 13:09

הסתכלתי על ההתחלה - אני לא מבינה את המילים המקצועיות או את התחום של HEVC אך בגדול נשמעת רהוט ומובן - ממש כמו מרצה באוניברסיטה. אני לא יודעת להבין למה לא הבינו אותך - אגב אתה ממש חמוד (:
אנונימית30

הודעהעל ידי סלבה » 17 דצמבר 2017, 13:20

תודה אנונימית30 , את אישה היחידה בעולם שחושבת שאני חמוד.
רעיון שלך נראה לי מעניין, אכין הרצאה "פרוייקט "מדינת ישראל" נכשל?".
סלבה

הקודםהבא

חזור אל ער"ן - פורום פתוח

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 19 אורחים