חור שחור

פורום תמיכה נפשית, בו אתם יכולים לקרוא, לשתף, ולשוחח עם מתנדבי ער"ן

המנהלים: ערן תמיכה 1, רינה מנהלת פורום, ערן תמיכה 3

חור שחור

הודעהעל ידי Piscesdragon » 16 אפריל 2017, 23:59

היי
הצטרפתי עכשיו. פשוט כי אין לי עם מי לדבר יותר... יש לי רק שני חברים ולא נעים לי לנדנד להם בהודעות.
אני בודדה לחלוטין, חוץ מהם אין לי אף אחד קרוב,לא יוצאת לשום מקום וקשה לי לתפקד...
אני בת 21 ואם הגעתי לכאן זה אומר שאני חושבת קשה על התאבדות.
לא כי אני רוצה למות, אלא בגלל שהפסיכולוגית והכדורים לא משנים את המציאות לטובה יותר,
אלא בגלל שאני מרגישה שאני נדחפת למוות. כאילו לא רצויה בחיים כאן.

אני לא יודעת מה לעשות. אני לא רוצה למות, אבל שחור לי וקשה לי כמו שלא היה לי בחיים.
Piscesdragon

Re: חור שחור

הודעהעל ידי Piscesdragon » 17 אפריל 2017, 00:19

לראשונה. מזל דגים
Piscesdragon

הודעהעל ידי לי-אור » 17 אפריל 2017, 01:02

כל כך מכירה את ההרגשה אבל וזה אבל גדול החיחם בנויים מעליות וירידות ואם עכשיו יש ירידה ונבחר בפתרון הגרוע ביותר שזה למות אנחנו עלולים לפספס תעליה הבאה .
מוזמנת לשתף אל תשארי עם הכאב לבד אני פה .....
לי-אור

הודעהעל ידי רינה מנהלת פורום » 17 אפריל 2017, 09:01

שלום לך יקירה
צר לי לקרוא שכך את מרגישה, לי- אור כתבה לך נכון, לפעמים יש לנו ירידות בחיים, זה קורה הרבה בתקופת החגים, אני מבינה שאת בטיפול, כרגע מרגישה שכלום לא עוזר וזה אכן מתסכל אבל עשית כרגע צעד חכם ונכון- כתבת פה ואת משתפת ברגשות הקשים שאת חווה כרגע, לשתף- זה כבר טוב, תראי כמה תגובות קיבלת ותקבלי ותדעי שאת לא לבד ואסור לך לוותר, המון דברים בחיים שלך את עוד יכולה לשנות, נסי לשתף את מי שאת מרגישה שאפשר לסמוך עליו, תחשבי על דרכים להיטיב עם עצמך, לתת לעצמך גם פינוקים וצ'ופרים כאלה שאת יודעת שעושים לך טוב, העיקר שלא תוותרי- תמשיכי להיות פה ולשתף אותנו, אנחנו פה בשבילך
רינה
רינה מנהלת פורום
מתנדב ער"ן

הודעהעל ידי Piscesdragon » 17 אפריל 2017, 15:49

זה לא העיניין של ירידות ועליות בחיים אלא בדידות גמורה שלא מוצאת לה פתרונות בשום צורה.
ניסיתי ועבדתי על זה ואין תוצאות.
להתכתב עם אנשים זה טוב ונחמד אבל זה לא מחלחף את המפגש פנים מול פנים.
אני משתגעת מזה שאין לי עם מי ללכת לפיצה או סרט או משהו. זה גומר אותי וגורם לי להרגשת פאניקה וחוסר אונים מוחלט, למרות כל המאמצים שעשיתי בשביל לשנות את זה.
הגעתי לקצה גבול היכולת שלי ואני לא מסוגלת יותר להכיל את הבדידות אחרי כל השנים (זה מהילדות); ולכן רעיון הבתאבדות כל הזמן עולה,בהפוגות...
כל יום כמה שעות של הרגשת פאניקה ואז התנתקות מעצמי וזה רק בגלל שאין לי עם מי לצאת. אז כל התואר שאני עושה בפסיכולוגיה כבר לא שווה.
Piscesdragon

הודעהעל ידי לי-אור » 17 אפריל 2017, 17:20

אני לא יכולה לחשוב שאין אף אחד לכל אחד יש לפחות מישהו אחד
בדידות זה גם חלק מהחיים לפעמים רעש גם לא עושה טוב.
התאבדות היא תמיד הבחירה הקלה זה הכי קל לברוח מהכול אבל עכשיו את צריכה לחפש כל דבר שיעשה לך טוב כל בן אדם שיעשה לך טוב להחזיק אותו בשתי ידים ולעלות למעלה . זה יהיה קשה אבל אני אישית לא מאמינה בעבודה קלה.
תמיד כאן אם תרצי.....
לי-אור

הודעהעל ידי Piscesdragon » 17 אפריל 2017, 18:03

תודה על ההקשבה:)
יש לי שני חברים קרובים אבל לא נעים לנדנד להם כל הזמן.
הפסיכולוגית שלי קוראת לזה "הד מהמציאות" שאין לי אותו, וזה מה שצשגע.
עבדתי קשה והמון שנים אז הבחירה בהתאבדות נראית הגיונית
Piscesdragon

הודעהעל ידי Piscesdragon » 17 אפריל 2017, 18:38

ברור שאני מעדיפה את האפשרות השניה אבל לא מוכנה יותר להכיר אנשים חדשים שאחר כך כמו בכל הפעמים שהיו, עזבו אותי.
בתיכון לא היו לי חברות בכלל ובשירות לאומי הכרתי אחת בערך, ומחוץ למסגרות הכרתי חברים וחברות, וכולם ללא יוצא מהכלל הפסיקו את החברות איתי למרות שהשקעתי בה ונתתי מעצמי.
שני החברים שיש לי הם מהפייסבוק כרגע ואיתם בלבד אני נפגשת.
אפילו בני משפחה שאהבתי להיות איתם בקשר התרחקו ממני לאחרונה קצת, לא יודעת למה.
אני מאוד רוצה שאחרים יזמו וידברו איתי ויהיו חברים שלי ולא רק כל הזמן אני ואז בסוף נעזבת.

שנים, מהגן עד עכשיו, לא הצלחתי בזה והפסיכולוגית שלי אמרה שעבדתי נכון ברוב הפעמים.
היא מציעה להכיר דרך האינטרנט כי ככה העולם עובד עכשיו אבל זה ממש לא אני. אני רוצה במציאות, לראות אנשים.
היא אומרת שאני בסדר מהבחינה של איך להשקיע בחברות.

אז אין יותר מה לעשות כי זה משהו שטבוע באנשים...
ואתם מקסימים פה ממש:-)
Piscesdragon

הודעהעל ידי גאולה! » 17 אפריל 2017, 21:51

דרקון-מזל-דגים, מזדהה מאוד עם מה שאת עוברת. רוב הזמן מרגיש בדידות וזה כנראה משדר החוצה כי אנשים מתרחקים ממני. בנוסף, נפגעתי הרבה חברתית וזה פגע באמון שלי באנשים, אך בכל זאת הייתי רוצה להרגיש רצוי, נאהב ולא לבד.
אשמח לדבר איתך. מבין את המצב הזה ממש טוב. את לא לבד בעניין.
גאולה!

הודעהעל ידי Piscesdragon » 17 אפריל 2017, 21:55

אז בוא לדבר:)
Piscesdragon

הבא

חזור אל ער"ן - פורום פתוח

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], אנונימית30 ו 16 אורחים