פניה לער"ן באמצעות המייל

פורום תמיכה נפשית, בו אתם יכולים לקרוא, לשתף, ולשוחח עם מתנדבי ער"ן

המנהלים: ערן תמיכה 1, רינה מנהלת פורום, ערן תמיכה 3

פניה לער"ן באמצעות המייל

הודעהעל ידי רינה מנהלת פורום » 23 נובמבר 2016, 12:28

רוצים לדבר עם ער"ן באמצעות דואר אלקטרוני?

שרות הדואר האלקטרוני (דוא"ל) של ער"ן:info@eran.org.il
שרות הדוא"ל של ער"ן מיועד לכל אדם, צעיר כמבוגר, ואינו מוגבל לתחום מסוים של בעיות. אתם יכולים לפנות אלינו בכל נושא שמעסיק אתכם, כגון קשרים עם חברים או משפחה, בית הספר או מקום העבודה, מצוקות רגשיות, בעיות בתחום המיניות, בעיות חברתיות וכל נושא אחר.
השרות ניתן באמצעות התכתבות בדואר אלקטרוני. אתם שולחים אלינו את הפניות שלכם ונענים על ידי מתנדבי ער"ן. המתנדבים שלנו עברו הכשרה מקצועית לצורך מילוי תפקידם ומקבלים הדרכה שוטפת מאנשי מקצוע במדעי ההתנהגות או בריאות הנפש. הם עצמם אינם אנשי מקצוע בתחום בריאות הנפש. בין התורנים יש נשים וגברים, צעירים (מעל גיל 23) ומבוגרים, בעלי מקצועות שונים ודעות שונות, אך המשותף לכולם הוא הנכונות להקשיב לכם, לגלות רגישות לצרכים שלכם ולעשות כמיטב יכולתם על מנת לסייע.
באילו תנאים מתנהלת השיחה?
הפונים יכולים לשמור על אנונימיות ולבחור את הפרטים שהם רוצים למסור במייל שנשלח אלינו. המתנדבים נשארים אנונימיים ולא מוסרים לכם פרטים על עצמם או על מתנדבים אחרים. מתנדבי ער"ן מחויבים לשמור על השיחה בסודיות ולא להעביר מידע מחוץ לער"ן.
אם אנחנו מעריכים שקיים סיכון לחיי הפונה, נעשה כל מאמץ שבידינו על מנת להציל את חייו.
התגובה לפנייתכם תישלח לכתובת המייל שהשארתם תוך 2 ימי עבודה ממועד הפנייה.אם אתם זקוקים למענה מהיר, אתם יכולים לפנות לשרות הטלפוני שלנו או למענה האישי המיידי באינטרנט
רינה מנהלת פורום
מתנדב ער"ן
 
הודעות: 957
הצטרף: 29 אוגוסט 2011, 18:29

חזור אל ער"ן - פורום פתוח

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 4 אורחים