אין מה לעשות

פורום תמיכה נפשית, בו אתם יכולים לקרוא, לשתף, ולשוחח עם מתנדבי ער"ן

המנהלים: ערן תמיכה 1, רינה מנהלת פורום, ערן תמיכה 3

Re: אין מה לעשות

הודעהעל ידי anonymous30 » 09 אפריל 2018, 23:01

תודה גאולה
anonymous30

הודעהעל ידי גאולה! » 09 אפריל 2018, 23:04

er
גאולה!

הודעהעל ידי anonymous30 » 09 אפריל 2018, 23:22

...............................................................................................................................................................................................
............................................................................................................................................................................................
.............................................................................................................................................................................................
........................................................................................................................................................................................
..........................................................................................................................................................................................
......................................................................................................................................................................................
.........................................................................................................................................................................................
.........................................................................................................................................................................................
.......................................................................................................................................................................................
......................................................................................................................................................................................
.......................................................................................................................................................................................
........................................................................................................................................................................................
חיים בני כלב זונה טוב?!
נערך לאחרונה על ידי anonymous30 בתאריך 09 אפריל 2018, 23:30, נערך פעם אחת בסך הכל.
anonymous30

הודעהעל ידי גאולה! » 09 אפריל 2018, 23:27

מה?
גאולה!

הודעהעל ידי חושב » 10 אפריל 2018, 22:24

שלום לכולם....
אני כבר קרוב לשנתיים עוקב אחרי פעילות הפורום, וחןשב שלפורום הזה צפציפית יש תפקיד מעולה ומיוחד, האחוה התמיכה והמקום הטוב לפרוק את האמת של הלב יצרו משהו מיוחד שאין במקום אחר...
לצערי לפני כשבועיים ראיתי לפיצוץ שנוצר עקב אי הבנה , או הבנה שפשוט נלקח למקום שלא חפצים בו...
לדעתי זה ממש חבל!!! הפורום הזה כ"כ פרח, שנוצרה פה אוירה של בית חם ואוהב... ממש כאב לי....
לעניות דעתי כדאי שכולנו יחד נתאחד , כל אחד ישכח ולו במעט למען כולנו את מה שהיה , ונסתכל על העתיד.... הנהלת הפורום תתנצל , שאר המשתתפים יבואו לקראת , וילה- סלאם סיפור , ונתחיל מחדש... בסך הכל כולנו אנשים טובים עם כוונות טובות שיכולים להוביל מהלך למקום טוב וענייני, רק צריך ראש גדול , ויתור , ומהלך..
אני אישית שלא כותב בפורום ,החלטתי הפעם לכתוב , כי הפורום לדעתי יותר חשוב מדאי בשביל לסיים בצורה כזו...
מי מסכים לדעתי ?? אשמח שיכתבו....
חושב

הודעהעל ידי no one » 10 אפריל 2018, 22:26

אם הסוף טוב, אני בעניין :) תרשום אותי
no one

הודעהעל ידי מישהי אחת » 10 אפריל 2018, 23:06

מסכימה לחלוטין עם 'חושב'. תודה לך על האכפתיות.
מציעה לך לרשום את זה גם בשרשור חדש כדי שכולם יראו את זה ויוכלו להגיב.
מישהי אחת

הודעהעל ידי anonymous30 » 10 אפריל 2018, 23:17

חושב יקר, זה כל מה שאני מתחננת אליו מרינה......
תקשורת בונה ואמיתית על מנת שנוכל לשים את זה מאחורינו ולחזור להרגיש את הבית הבטוח שהיה כאן עד אותו משבר..
anonymous30

הודעהעל ידי מישהי אחת » 11 אפריל 2018, 21:34

חבל שלא מתים מכאב נפשי.
הייתי כבר מתה מזמן ולא סובלת.
וגם לא הייתי צריכה את הפורום בשביל לפרוק.
עכשיו אין לי איפה לפרוק,
מרגישה שסוחבת טון וחצי בלי להוריד טיפה מהכובד.
חבל מה שקרה כאן :(
מישהי אחת

הודעהעל ידי תמר ל » 11 אפריל 2018, 21:45

יקרה, מאוד חושבת עליך ומאוד מצטערת שכל הבלאגן הזה גורם לכל כך הרבה סבל, ולתחושה של אין מקום ושל בית שאבד, או לפחות התערער :(
אני מנסה לחשוב על זה-
אולי זה ירגיש כמו התפשרות או ויתור על עקרונות ועל דברים חשובים,
אבל-
רינה לא מגיבה כבר הרבה מאוד זמן, וזה מאוד מתסכל ומכאיב, וגם מרגיש בלי מענה.
מצד שני- האנשים היקרים שהיו פה, עדיין פה- גם אם מתוסכלים וכואבים ופגועים.
יש שני מתנדבים שכן התייחסו באמפתיה וברצון לקרבה ולשיפור המצב. יש גיבוי ותמיכה מעוד אנשים בפורום.

אולי זה השלב בו כדאי לשחרר את מה שהיה, לוותר על מענה מספק מההנהלה שכבר לא מגיע במשך הרבה מאוד זמן- ולהחזיר את הפורום הזה למה שהוא היה, או לפחות קרוב לשם- דרך הפעולות שלנו, ולא דרך פעולות של אנשים אחרים או 'ההנהלה'?
כמו שno one כתב- ההנהלה היא רק מסגרת, הפורום זה אנחנו....

אני מפנה את המחשבה הזאת גם לאנונימית היקרה, ואולי גם למאוכזבת, אם זה מתאים להן לחשוב על זה ולהביע דעה.

יש באנשים פה ובמסגרת הזאת משהו שהוא בעל ערך- הערך שלו לא פג, למרות מה שהיה.
ברור לי שיש ערעור, ויש תחושות של חוסר בטחון, אבל כן נשארה נאמנות וקשר חם בין המשתתפים הפעילים פה- שזה בעצם העיקר של מה שקורה פה בפורום...
תמר ל

הקודםהבא

חזור אל ער"ן - פורום פתוח

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: ערן תמיכה 102, פגיעה מינית בילדות ו 23 אורחים