ספר עדות החיים שלי - עלול להוות טריגרים!!!

פורום תמיכה נפשית, בו אתם יכולים לקרוא, לשתף, ולשוחח עם מתנדבי ער"ן

המנהלים: ערן תמיכה 1, רינה מנהלת פורום, ערן תמיכה 3

Re: ספר עדות החיים שלי - עלול להוות טריגרים!!!

הודעהעל ידי מאוכזבת » 30 נובמבר 2017, 19:33

נניח ואת עוזבת אותה עכשיו, איך את מרגישה? כי נראה לי שבאמת כדאי לך להחליף מטפלת, אם העזיבה לא תזיק לך מבחינה רגשית.
מאוכזבת

הודעהעל ידי אנונימית30 » 30 נובמבר 2017, 20:03

אני זקוקה לטיפול אבל נמאס לי לחפש ואין לי כסף לזרוק.
בינתיים עברתי הרבה מטפלים וזרקתי כך הרבה כסף שאין לי.
אני חיה מביטוח לאומי שמכסה לי את שכירות הדירה פלוס קצת...
אנונימית30

הודעהעל ידי אנונימית30 » 30 נובמבר 2017, 21:15

טוב, שלחתי הודעה למזכירה אם היא תוכל לחפש בשבילי משהי אחרת.
עוד ממשיכה לתת לזה צאנס (לעניין הטיפול) אבל באמת שכבר בקרשים... רק בגלל שאני יודעת שאני זקוקה לטיפול אני עושה את זה... אם לא הנסיון עם המטפלת המדהימה שהייתה לי לא הייתי ממשיכה לנסות בכלל...
אנונימית30

הודעהעל ידי אנונימית30 » 01 דצמבר 2017, 09:31

הדיסוציאציה מתגברת - אני לא מצליחה לזכור מה עשיתי ומה לא עשיתי. קשור ישירות אני מאמינה לכל העומס הנפשי מכל העניין שהיה עכשיו עם הפסיכולוגית לשעבר...
אתמול הגעתי למיון בגלל זה. כי חשבתי שאולי עשיתי משהו מסויים ולא הצלחתי לזכור אם כן או לא. לא אפרט בפורום אך קבלתי הפניה למיון נשים כדי שאם באמת עשיתי את מה שחשדתי שאולי עשיתי זה חובה לטפל בזה מיידית. האחות במוקד הטלפוני הייתה מקסימה אך היוותה לי טריגר רציני בדברים שאמרה (טריגר לתקיפות המיניות שעברתי).. דרשתי שתעצור והסברתי שאני פוסט טראומטית היא קבלה, הפסיקה ונתנה לי הפניה למיון נשים. לקח לי כמה דקות להסדיר מחדש את הנשימה. נסעתי למיון. נכנסתי לכאלו ניתוקים שלא הצלחתי לזכור אפילו איך להגיע לבית חולים. כשכבר הגעתי כל דבר שאמרו לי לא הצלחתי לזכור שניה אחרי שאמרו. לכן כל דבר בקשתי שירשמו. אפילו איפה לפתוח תיק... לאיפה ללכת...
הבדיקה הייתה קשה מאוד בשבילי וטריגרית אף על פי שהאחות והרופא היו ממש מקסימים ועשו כל שביכולתם על מנת להקל עלי עד כמה שאפשר ומאוד התחשבו והתפשרו על איך לעשות את הבדיקה ואפשרו לי לעשות את כל מה שאני יכולה לעשות בעצמי - שאני אעשה במקום שהם יעשו לי וכל מה שאי אפשר היה אז הם עשו מאוד לאט ומאוד בעדינות ובזהירות ובכל שלב הסבירו לי מה הולכים לעשות ושאלו אותי אם זה בסדר - אם אני מסכימה - ובררו איתי כל פעם מה שלומי ואפשרו לאחות להיות לידי בבדיקה... הם ממש היו מקסימים! ועל כן ממליצה בחום לכל נפגעת טראומה מינית וגם למי שלא על מיון נשים בתל השומר במידה ומשהי אי פעם זקוקה להגיע למיון נשים. הם הסבירו לי שאם יעלה לי חום או שאסבול מכאבי בטן לחזור מיד למיון. בקשתי כוס מים בסיום הבדיקה ויצאתי. הם אפילו סידרו שעובדת סוציאלית תיצור איתי קשר ביום ראשון מטעם הבית חולים ושהיא תהיה העובדת הסוציאלית שלי בקהילה. כרגע יש לי עובדת סוציאלית בעיר המגורים של ההורים אך נורא קשה לתפוס אותה והייתי מעדיפה עובדת סוציאלית שקרובה יותר לאיזור המגורים שלי (איפה שאני שוכרת).
אממ... יצאתי משם עם התקפים רציניים. נפלתי לכביש בחניה בין המכוניות, התפרצויות בכי, התקפי חרדה, בכי וצעקות בתוך הרכב, הילדה הגיעה והתחבאה ברצפה של הרכב בין הכיסאות הקדמיים לכיסאות האחוריים של האוטו. אני לא יודעת איך היא נכנסה לשם - בקושי הצלחתי לצאת משם אחר כך. 1202 (מרכז הסיוע לנפגעות תקיפה מינית) עזרו לי להתאושש קצת ואחרי שכבר התאוששתי מספיק חזרתי הביתה...
לילה קשה עבר עלי אבל באמת שעם כל הקושי הוא עבר הכי טוב שיכל לעבור בזכות הצוות של תל השומר שהיו מאוד רגישים לצרכים שלי והבינו את המצוקה ומאוד כבדו אותי ועשו כל שביכולתם על מנת לסייע ולתת לי כמה שאפשר שליטה על הסיטואציה. מדהים! באמת מרגש ומדהים! זה כל כך לא מובן מאילו שתהיה להם כזאת הבנה באיך להתייחס לנפגעת תקיפה מינית ומה לעשות על מנת כמה שאפשר להקל עלי. מעולם לא הייתה לי חוויה כל כך טובה ומסייעת מרופאי נשים בעבר.
אנונימית30

הודעהעל ידי אנונימית30 » 11 דצמבר 2017, 03:23

בזמן האחרון גופי גוף יודע שפלאשים עוד מעט יתחילו להגיע. הוא לא יודע איזה פלאשים יעלו אבל הוא יודע מראש שבקרוב יבואו והוא כל פעם צודק... זה מדהים! הוא מחזיק אותי והגוף שלו מתחיל לרעוד והעיניים שלו דומעות והוא זקוק לחיבוק ושאחזיק אותו ואתן לו ביטחון וארגיע אותו...
עכשיו הוא נרדם עלי (: מוצץ אגודל בפה עם בינגיט ביד (סמיכי בעברית).
אנונימית30

הודעהעל ידי אנונימית30 » 11 דצמבר 2017, 03:29

אני מאוהבת ביצור הזה! (:
אנונימית30

הודעהעל ידי ערן תמיכה 102 » 11 דצמבר 2017, 09:06

אנונימית יקרה זה מדהים, איך הוא מחזיק אותך מצד אחד ואיך את נותנת לו ביטחון ומרגיעה אותו, מאפשרת לו להירדם עליך.
אני גאה בך שאת עוברת את הפלאשים ככה. ראיתי בשרשור אחר שאלה ימים קצת קשים ואני רואה שאת מצליחה להחזיק מעמד, גם בזכות זה שאת פה איתנו.
תהיי פה, קחי מהמקום הזה את מה שאת צריכה ויכולה. אמיר
ערן תמיכה 102
מתנדב ער"ן

הודעהעל ידי אנונימית30 » 11 דצמבר 2017, 17:04

אמיר יקר, תודה! כן אלו ימים קשים שלא ממש מצליחה לתפקד ולהוציא את עצמי מהמיטה אך אין ספק שאתם ממש עוזרים ובלעדיכם היה הרבה יותר רע וגרוע.
כן, גופי גוף מדהים ובכלל העובדה שיודע שפלאשים הולכים להגיע זה מדהים ואני לא יודעת איך הוא יודע..
זה תמיד היה מגיע לי פתאום - בלי אזהרה מוקדמת וגם עכשיו אבל בזמן האחרון הוא יודע מראש ומגיב לכך בפחד, רעד ודמעות. ככה אני יודעת שפלאשים עוד מעט יגיעו - וזה ממש בזמן האחרון - בימים האחרונים. זה מעולם לא היה ככה בעבר..
אנונימית30

הודעהעל ידי גאולה! » 11 דצמבר 2017, 23:56

העיקר שתרגישי טוב. כרגיל מתפעל מהכוחות האדירים שלך.
גאולה!

הודעהעל ידי אנונימית30 » 12 דצמבר 2017, 00:11

חח תודה (:
אנונימית30

הקודםהבא

חזור אל ער"ן - פורום פתוח

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: dondoni, HSB, shi123 ו 24 אורחים