.

פורום תמיכה נפשית, בו אתם יכולים לקרוא, לשתף, ולשוחח עם מתנדבי ער"ן

המנהלים: ערן תמיכה 1, רינה מנהלת פורום, ערן תמיכה 3

.

הודעהעל ידי אנונימית30 » 12 פברואר 2018, 22:41

נראה לי ששמעתי את הקול של השותף לשעבר מחוץ לדלת היום. אין לי עיינית כך שלא יודעת אם זה באמת היה הוא אך זה היה נשמע כמו הקול שלו.. זה היה מפחיד כי אפילו השותפה שלי נכנסה בו ןהוא עדיין מעיז להראות פה את הפרצוף שלו.. אם זה באמת היה הוא
הייתי בניתוח היום - ההסרה של הנקודת חן.
מסתבר שזה ממש רציני בגלל המיקום הספציפי של הנקודת חן.
יש לי תפרים פנימיים וחיצוניים, אסור לי להתאמץ ולהרים דברים למשך שבועיים, אסור לי להרטיב את המקום עד 24 שעות אחרי, זה היה ממש בתוך חדר ניתוח!! סהכ הוצאת נקודת חן אך הם עשו מיזה ממש ניתוח - הסבירו לי שזה בגלל המיקום הספציפי - כלומר כתף זה דבר שיש עליו הרבה עומס לכן יש גם הרבה תפרים והתפר החיצוני הוא ממש ארוך (לאורך כמעט כל החלק הקדמי של הכתף). צריכה גם לחזור להוצאת תפרים אם לא יימסו כמו שצריך ולחזור לביקורת.. ולמרוח משחה כל יום מהרגע שמותר יהיה להרטיב שוב את המקום ולשים חבישה כל יום למשך שבועיים... ממש הפכו את זה לניתוח לכל דבר..
מידי פעם כואב לי מהתפרים והיו לי פלאשים קשים שהתחלתי לצעוק ולבכות.
בזמן הניתוח הייתי בניתוקים וגם התחלתי לסבול מפלאשים לקראת סוף הניתוח ומיד השתקתי אותם.
אנונימית30

Re: .

הודעהעל ידי אנונימית30 » 13 פברואר 2018, 00:07

כואב לי..
אנונימית30

הודעהעל ידי מישהי אחת » 13 פברואר 2018, 00:32

אוי אנונימית, נשמע כל כך כואב מה שעשו לך! שולחת חיבוק חם ואוהב.
מישהי אחת

הודעהעל ידי אנונימית30 » 13 פברואר 2018, 01:41

תודה מותק - כן, זה לא נעים..
אנונימית30

הודעהעל ידי תמר ל » 13 פברואר 2018, 02:34

יקירתי! התגעגעתי.
נשמע שהניתוח הזה (באמת לא ידעתי שהסרת נקודת חן יכולה להגיע למצב של ניתוח...) כואב בשתי רמות- גם כאב פיזי, וגם רגשי- נפשי. שהכאב הפיזי חזק עד כדי שהוא הוביל אותך לפלאשים קשים :/
גם העניין של השותף בטח מוסיף תחושה קשה ולחץ. זה הופך את הבית, שצריך להרגיש בטוח ומוגן למקום שם בו צריך להתגונן, וזה יכול לתת תחושה קשה :/

מקוה שהכאב של הניתוח יחלוף יחסית בקלות- זה לפחות מה שמעודד בכאב פיזי שמגיע כתוצאה ממשהו- שיודעים שיש לו סיבה והוא חולף.
לגבי השותף- וואי... מקוה שהוא יתייאש בקרוב ופשוט יעלם...
תמר ל

הודעהעל ידי אנונימית30 » 13 פברואר 2018, 03:19

תודה יקרה. כן - זה גם הרבה תפרים בגלל המיקום.
לישון לא מצליחה ולילדה קשה.. גופי גוף מנסה לעזור.
מפחדת ממחר שאצטרך לרחוץ את זה ולמרוח את החומר ולחבוש - זה בטח ישרוף ממש. אמרו לי להתקלח ללא החבישה הגדולה (רק את חבישת הפרפר להשאיר) אך הזרם של המים במקלחת חזק וזקוקה לזרם על מנת לרחוץ את השיער - הזרם עלול לפתוח את הפצע ולקרוע את התפרים והשיער שלי עלול להסתבך בתפרים.. אז אתקלח עם שתי החבישות ואז אוריד את העליונה (את החבישה השניה אסור לי להוריד - היא צריכה ליפול לבד תוך כמה ימים..) וארחוץ את הפצע עם מים וסבון בכיור מתחת למים זורמים בעוצמה לא חזקה מידי ואז אשים את המשחה ואת החבישה. זה ככה הולך להיות כל יום לשבועיים הקרובים.
אני לא יודעת את ההקשר לגמרי בין הפלאשים לניתוח. אולי זה מהכאב, אולי זה מהחוסר אונים, אולי זה מהקושי לקום משכיבה לישיבה או בכלל שינוי תנוחה מה שאולי מזכיר באיזה שהוא מקום בנפש את החוסר יכולת לקום ולברוח מהסיטואציות ההן בהן נפגעתי..
לגבי השותף - גם אני מקווה שיעלם כבר מחיי ובמהירות..
אנונימית30

הודעהעל ידי אנונימית30 » 13 פברואר 2018, 03:32

והכל קשה - אפילו להתלבש קשה.. אני ימנית.
בינתיים משתמשת ביד שמאל לכל דבר - אפילו על מנת לקפל ולישר בעדינות את יד ימין..
לא תארתי לעצמי שזה הולך להיות סיפור כזה רציני - עברתי כבר הוצאת נקודת חן בעבר בגב. זה היה סיפור של שני תפרים - יומיים פלסטר (אם זוכרת נכון) ונגמר הסיפור. זה לא היה סיפור רציני כמו עכשיו..
אנונימית30

הודעהעל ידי רינה מנהלת פורום » 13 פברואר 2018, 07:37

שלום לך אנונימית יקרה
איזה מעצבן זה כנקודת חן אחת קטנה הופכת לניתוח מטריד ומכאיב? אני בטוחה שלא לזה ציפית. חבל לי שגם סבל כזה נופל עליך. איך אומרים הילדים " לא פייר". אבל לפחות תתנחמי בעובדה שכמה ימים0 יעברו וגם המטרד הזה יהיה מאחוריך ותחזרי לשגרה בלי כאבים מיותרים והגבלות ביום יום. מאחלת לך הרבה הרבה טוב ושלא תסבלי יותר מדי.
קבלי חיבוק ורפואה שלמה
רינה
רינה מנהלת פורום
מתנדב ער"ן

הודעהעל ידי אנונימית30 » 13 פברואר 2018, 09:53

תודה רינה יקרה, כן - מחכה שזה יהיה מאחורי.. מנחמת את הילדה בכך שאנחנו אחרי - עברנו את החלק של הניתוח עצמו. עכשיו זה רק ההשלכות..
אנונימית30

הודעהעל ידי ערן תמיכה 102 » 13 פברואר 2018, 19:30

היי אנונימית.
מקווה שהכאבים יעברו כמה שיותר מהר ובקלות, הנחמה שלך לילדה היא נחמה טובה, מועילה, הלוואי שהיא נותנת קצת שקט.
איתך
אמיר
ערן תמיכה 102
מתנדב ער"ן

הבא

חזור אל ער"ן - פורום פתוח

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot] ו 21 אורחים