אין מה לעשות

פורום תמיכה נפשית, בו אתם יכולים לקרוא, לשתף, ולשוחח עם מתנדבי ער"ן

המנהלים: ערן תמיכה 1, רינה מנהלת פורום, ערן תמיכה 3

Re: אין מה לעשות

הודעהעל ידי מישהי אחת » 10 פברואר 2018, 21:39

תודה בובה.
אני פשוט שונאת שאני נמצאת במקום חסר אונים כזה.
מישהי אחת

הודעהעל ידי מאוכזבת » 11 פברואר 2018, 03:35

וואו... אין לך מושג כמה שאני מבינה אותך... חיבוק.
מאוכזבת

הודעהעל ידי מישהי אחת » 11 פברואר 2018, 13:55

תודה מתוקה. זה ממש מקל עלי ההבנה והחיבוק.
מישהי אחת

הודעהעל ידי מישהי אחת » 11 פברואר 2018, 14:02

כל יום אני מתעוררת לעוד סיוט. מנסה להעביר את הזמן עם סרטים. העיקר לא לחשוב. וואי, וזה משגע. כמה אפשר? כל היום להתנתק, לא להיות, להתרחק מעצמי בשביל טיפת שקט.
מחר יש את הפגישה והלוואי שבזכותה אני יותר לא אפגש עם העו"ס יותר. רק בשביל זה זה שווה. הפגישה גם עולה מאוד מאוד
מאוד יקר. ככה זה פרטי, הם מבקשים המון. ואני שונאת את זה. לא רוצה שההורים שלי ישלמו כל כך הרבה כסף בשביל פגישה בשבילי. אבל מה אני יכולה לעשות? ניסיתי לבטל ולא הלך. מרגישה כל כך רע עמוק. הלוואי שיקרה איזה משהו משמח שיעשה טיפה טוב בלב.
מישהי אחת

הודעהעל ידי מישהי אחת » 11 פברואר 2018, 22:17

אין לי כוחות. אין. אני גמורה בפנים. אני כלום. אני כבר לא יודעת איך להתמודד.
מישהי אחת

הודעהעל ידי מישהי אחת » 13 פברואר 2018, 00:33

היום היתה הפגישה עם כולם ביחד, והרגשתי ממש רע.
נס שזה עבר. בא לי רק למות.
מישהי אחת

הודעהעל ידי מאוכזבת » 13 פברואר 2018, 01:28

מבינה אותך הכי שאפשר. עצוב לי שהיה לך רע, רוצה לספר מה היה בדיוק?
שולחת חיבוק מכל הלב.
מאוכזבת

הודעהעל ידי תמר ל » 13 פברואר 2018, 02:15

שלום יקרה,
מצטערת שהרגשת ממש רע. נשמע שממש חששת ולא רצית את הפגישה הזאת, ומסתבר שאכן היה לך ממה לחשוש- אני לא יודעת אם הפגישה היתה לא טובה, או שבעיקר היא גרמה לך להרגשה לא טובה. בשני המקרים זה לא פשוט בכלל...
באמת זאת סוג של הקלה שזה עבר. את רוצה לספר יותר? האם הרגשת קצת אמפתיה, האם הרגשת קצת מובנת, האם הפגישה הזאת הובילה למסקנות- גם כאלה שיכולות להטיב איתך, או שנראה לך שעלולות להזיק- או שזה היה יותר דיבורים באוויר?
אני לא יודעת אם דיברת בפגישה, או אם הרגשת שאת באה לידי ביטוי, אפילו באיזה שהוא אופן. זה כן מקל שהפגישה עברה, כי נראה לי שהחשש ממנה גרם לך לעומס רגשי נוסף על מה שכבר היה. אני מתארת לעצמי שיקח זמן לעומס הרגשי הזה להתפוגג- מאוד יכול להיות שהמתח לקראת הפגישה וזה שהיא עשתה לך רע זה גורם לך כעת לתחושה של- 'בא לי רק למות'.

זה שדברים קשים או דברים שגורמים לנו חשש כבד כמו הפגישה הזאת עוברים בסופו של דבר- זה קצת נותן תקווה באופן כללי. כי הרבה פעמים אנחנו ניצבים לפני משהו שאנחנו לא יודעים איך לעבור אותו, כי הוא מאיים ומלחיץ ומחיד, אבל הנה- כשהוא מגיע אנחנו כן עומדים מולו ועומדים בו.
זה דורש הרבה כוחות, אבל זה נותן קצת הבנה ואמון בכוחות הפנימיים שלנו- כי הנה, עמדת בזה. עברת את זה. יש לך מסוגלות, למרות החשש והלחץ.

אני מקוה שמחר או עוד יומיים תוכלי לשחרר מעליך את העומס הרגשי שהצטבר בעקבות החשש מהפגישה ואולי תהיה איזה תחושה של הקלה פנימית, שהנה, זה עבר והצלחת לעמוד מול זה.

אוהבת אותך. התגעגעתי! (כאילו נעלמתי, אבל מדי פעם הגחתי לקרוא ולראות מה שלומך...)
תמר ל

הודעהעל ידי רינה מנהלת פורום » 13 פברואר 2018, 07:53

בוקר טוב לך מישהי יקרה
טוב ה אז הפגישה הלא רצויה מאחוריך, חבל שהרגשת כל כך רע. אבל תנסי להתייחס אליה כאל משהו שכבר עבר ולא יחזור יותר. חבל שנאלץ להשתתף במשהו שלא רצית בו. לפעמים קורה שהסובבים אותנו רוצים לעזור ולא ממש מצליחים להבין את מה שאנחנו רוצים. וזה חבל כי את נשארת פגועה ומתוסכלת. מקווה בשבילך שתצליחי לאזור כוחות ולשים את הפגישה הזאת מאחוריך ולהמשיך הלאה. מקווה שתרגישי טוב
אנחנו פה איתך ואני מאחלת לך את הכי הכי טוב שיהיה לך
רינה
רינה מנהלת פורום
מתנדב ער"ן

הודעהעל ידי מישהי אחת » 14 פברואר 2018, 13:49

ממש תודה מאוכזבת, תמר ורינה יקרות.

הפגישה עצמה היתה יחסית בסדר חוץ מהחפירות ושלא הצלחתי בקושי לדבר. אבל ההרגשה לפני, ובפגישה עצמה ואחרי היתה נוראית.
הם רוצים שאני אעבוד, ואני לא רוצה. ואני אמשיך להיפגש איתה כל שבוע ואני לא רוצה. אין לי מושג מה לעשות. איך 'להעיף' אותה ממני.
בפגישה הם פשוט אמרו לי שאני אלך עם העו"ס הזאתי עוד פעם לראות את העבודה. והם לא נתנו לי אפשרות להגיד לא.
הם עשו ממש עניין מהנסיון האובדני שלי לפני כמה שבועות. כאילו מה כבר עשיתי. והם רצו שאספר להם על זה אבל שתקתי.
כמעט כל הפגישה שתקתי.
מישהי אחת

הקודםהבא

חזור אל ער"ן - פורום פתוח

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 14 אורחים