מקלטים לנפגעי רעש

פורום תמיכה נפשית, בו אתם יכולים לקרוא, לשתף, ולשוחח עם מתנדבי ער"ן

המנהלים: ערן תמיכה 1, רינה מנהלת פורום, ערן תמיכה 3

Re: מקלטים לנפגעי רעש

הודעהעל ידי פופ » 12 אוקטובר 2017, 18:08

אף מדינה לא תממן את זה בוא תחיה במציאות . וכן זה כן חשוב לדעת מה יש במדינות אחרות לפני שמבקשים לשנות . כנאמר צא למד . אני יודעת ש בשכונ שלי היכן שאני חיה יש שקט ואחד לא מציק לשני .
לאנונימית 30 את חיה כאן בעולם הזה ואין ברירה צריך לחיות עם מה שיש לצערי יש רעש .
צריך לאכוף חוקים זהו .
צריך לדרוש לאכוף חוקים זה כן כל השאר חלומות מצטערת שאני שוברת לכם תחלום .
פופ

הודעהעל ידי אנונימית30 » 12 אוקטובר 2017, 18:46

אני חיה בעולם הזה זה נכון אך עדיין מותר לי לחלום ומותר לי לעשות את מה שאני יכולה על מנת להגיע למקום הכי קרוב לאותו חלום והדרך היא בלבחור סביבה מכבדת - בן זוג, חברים וכל הרשימה שכתבתי באחד הפוסטים הקודמים...
אנונימית30

הודעהעל ידי אנונימית30 » 12 אוקטובר 2017, 18:47

וכל מה שעשיתי זה הסכמתי עם סלבה שאם העולם היה כזה היה הרבה יותר נחמד לכולם.
אנונימית30

הודעהעל ידי פופ » 12 אוקטובר 2017, 19:02

אין בעיה שתחלמי באמת שלא אבל תיזהרי לא ליפול הנפילה כואבת מנסה לחסוך לך את העניין .
אני כבר לא חולמת מצטערת אני חיה במציאות יש מצב שסלבה ואת תחיו במציאות ? מצטערת
פופ

הודעהעל ידי סלבה » 12 אוקטובר 2017, 19:21

יש עוד פתרון - חרשות כירוכית. מי שסובל מרעש יכול לבקש מרופא נגיד "לבטל" אוזן.
זה פתרון זול וeffective . אחרי ניתוח כזה ש שכנים יצרחו כל הלילה ויעשו מסיבות סביב השעון. אני לא ממש זקוק לחוש שמיעה. מה אני שומע קללות ושטויות.
כדאי לחשוב על ניתוח כירורכי באוזניים ע"מ למנוע סבל ואלימות.
סלבה

הודעהעל ידי פופ » 12 אוקטובר 2017, 19:28

ואו הגזמת יש פתרון יותר זול ולא פוגע בבריאות שמעת על אטמי אוזניים ??? שמעת על אוזניות ומוסיקה ? שמעת על לאטום אוזניים באופן שלא תשמע כלום על ידי לחץ מהראש ? אני עושה את זה כש בא לי ומצליחה לא לשמוע .
פופ

הודעהעל ידי סלבה » 12 אוקטובר 2017, 20:02

אטמי אוזניים מורידים עד 10db וזה לא מספיק. בישראל אוהבים להשמיע מוסיקה חזק (מעל 40db). איך הרעיון כל כך פשוט לא נכנס לי בראש קודם לכן?
בינתיים עלי לברוח מהבית כי חרדים מתכוננים לשמחת תורה ברחבה ונראה לי חצי מהשכונה בורחת (בדוק - סגירת חלונות ואטמי אוזניים לא עוזר, חרדים מביאים מגבירי מוסיקה ומשמיעים מעל 50db שזה אפילו נגד החוק). צריך גם לקחת את בן אוטיסט שלי כי הוא גם סובל מרעש, אסתובב איתו עד חצות. הוא לא מפריע לי , הוא חי בפנטזיות שלו, יש לו יכולת להתנתק מהחברה האכזרית שלנו. הוא חי בבדידות חברתית, הוא הולך לכיתה תקשורתית אך גם שם הוא מבודד. למה עליתי למדינה זאת ב1991!? כך בגיל 19 שברתי את החיי!!! לפעמים החלטה אחת וחיים הופכים לגיהנום, כאילו נכנסתי לכלא למאסר עולם, אבל על מה? אני לא גנבתי (דבקה פעם אחד כאשר הייתי ילד בן 9 גנבתי קלמר מבן כיתתי), לא הרגתי, לא אנסתי, לא ... . בטוח אם הייתי נשאר בבלרוס הייתי אולי יותר עני אבל לפחות חייתי בין אנשים ולא בין בהמות. עייף אני להתכתב בפורום זה.
סלבה

הודעהעל ידי פופ » 12 אוקטובר 2017, 20:16

סליחה עם כל הכבוד אני לא בהמה וגם אנונימית 30 לא . אני לא פגעתי בך לא עשיתי לך כלום מצטערת שאתה צריך לקחת את הבן שלך האוטיסט איתך חבל שכך אין לך איזה חבר שאתה יכול ללכת אליו ? חיים טובים
פופ

הודעהעל ידי אנונימית30 » 13 אוקטובר 2017, 04:19

פופ - אני חיה במציאות - לא בעולם דמיונות.
ואני עושה את מיטב יכולתי להתקרב הכי הרבה שיכולה לחלום.
והעובדה היא שכל החברים שהיו לי שסכנו אותי ופגעו בי אני לא בקשר איתם - שיניתי וממשיכה לשנות את חיי.
הרכבתי לעצמי חיים בהם יש לי חברויות אמת, שותפה מקסימה לדירה שהפכה להיות גם חברה טובה, כשמחפשת מקום עבודה מחפשת עבודה בה יהיה לי טוב ושהצוות לפחות ברובו יכבד אותי ויתן לי להרגיש טוב עם עצמי, חתולים מקסימים שמעניקים הרבה אהבה ואני מאוד אוהבת אותם - סביבה מכבדת, אוהבת ואכפתית, קשובה ותומכת - ואגיד לך שהעולם שלי השתנה!
זה אולי לא עולם שבו כולם מכבדים אחד את השני אך רב הסביבה שלי מכבדת אחד את השני ואני אותם ואגיד לך שכן - זה להתקרב לחלום.
אני לא אשנה את העולם אך בהחלט יכולה לעשות את מיטב יכולתי על מנת לחיות את החיים הכי קרוב לעולם בו הייתי רוצה לחיות.
אני בחרתי מקום מגורים שעושה לי טוב, סביבת מגורים נחמדה, שקטה ויחסית בטוחה. שכנים טובים שנעים וכיף לי להיות בסביבתם.
אם אני צריכה עזרה יש לי למי לפנות.
וזה התחיל מהטיפול המדהים שהיה לי והמשיך כאן בפורום עם הסביבה המדהימה שמצאתי פה וממשיך לחיים המציאותיים שלי (מחוץ לחיים הוירטואליים והטיפוליים..).
אז כן - אולי אנחנו לעולם לא נחיה בתוך החלום - אך אנחנו בהחלט יכולים לעשות את המיטב על מנת לחיות הכי קרוב שאנחנו יכולים לחלום.
השלב הבא זה למצוא בן זוג מכבד, אוהב, אכפתי, תומך וכדומה.
מקווה להגיע לשם יום אחד אך כרגע עוד ממשיכה ליפול.
אך בהחלט מאמינה שזה קיים וצריך להמשיך בתהליך ובסוף אגיע גם לזה - אף על פי שלאחר כל מה שעברתי בחיים יש לי קושי רציני עם להיות בזוגיות אך עובדת על זה ועושה את המיטב שיכולה על מנת להגיע לאותו חלום - למצוא בן זוג שיתאים לי ואהבה מכבדת.
מצאתי את זה כבר בחיים שקשורים לחברה ובאמת שממש טוב לי במקום החברתי בו אני נמצאת עם מעגל החברים שלי.
ואני באמת ובתמים מאמינה שיבוא יום שאצליח למצוא את זה גם בזוגיות.
אם אנחנו נפסיק לחלום ולחיות את החיים שלנו במקום בו היינו שואפים להגיע אליו ועובדים על מנת להגיע אליו הרע ינצח.
יש רוע והרבה רוע בעולם. אך אני עושה את מיטב יכולתי על מנת להמנע מהרוע הזה ולהכניס לחיים שלי אהבה מכבדת והחלמה.
ולהפוך את החיים למקום שנעים וטוב לי להיות בהם - אף על פי שלכרגע אלו עוד מילים גדולות מידי כי יש יותר מידי כאב עדיין בגלל כל מה שעברתי בחיים אך זאת השאיפה.. וסהכ בחיים שיש לי היום - הרבה יותר נעים לי וטוב לי לחיות ומאמינה שכמה שהכאב ידאך החיים שלי יהיה יותר מלאים באהבה, שמחה וטוב...
כמובן שעוד יקרו דברים שלא בשליטתי ויהיו התמודדויות ואנשים לא מכבדים ולא טובים שאתקל בהם ואהיה חייבת להיות איתם באינטרקציה מסיבה כזאת או אחרת - אי אפשר להמנע מהעולם ולסגור את עצמי בחומות אבל כשהסביבה שאני בוחרת בשבילי טובה בשבילי ומייטיבה איתי ההשפעה מכך עלי גדולה מאוד...
אנונימית30

הודעהעל ידי סלבה » 13 אוקטובר 2017, 10:33

פופ
לא התכוונתי אליך או לאנונימית30 אחרת לא הייתי מתכתב איתכם. זו פשוט מכה בשבילי - אנשים מפרשים מילים שלי הפוך ממה שהתכוונתי, כנראה אינני יודע להסביר טוב (כדאי לי לעבוד על didaction). אני התכוונתי שחברה ישראלית נמצאת בתהליך התבהמות מזה לא נובע שכולם הופכים לבהמות והשכנים שלי לא מלאכים עם כנפיים.
גם בחברה ישראלית יש 10-20% אנשים נאורים.
מצד שני תופעת "ישראלי המכוער" ידוע ומוכרת בארץ וכולם כמעט כל יום נתקעים ב"ישראלי המכוער". מה שכניך אומרים לך כאשר את מבקשת להנמיך ווליום של מוסיקה? לא חסר צעירים שטויים שנוסעים אחרי חצות עם מוסיקה מחרישת אוזניים ומדירה שינה של תושבים תמימים (שכבר התייאשו להתקשר למשטרה). החברה ישראלית היא אכזרית ואלימה ומבחינתי זו אקסיומה. מגעיל לחיות כאן, זה לא אומר שאני שונא אותך (ההפך נכון).
סלבה

הקודםהבא

חזור אל ער"ן - פורום פתוח

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], מישהי אחת, תמר ל ו 23 אורחים